jún 2018
po ut st št pi so ne
       
4
5
6
11
18
25
 
             

Tipovacia súťaž YONEX Extraliga 2017

  20. 3. 2017
„Dohrávka“ prvého kola najvyššej slovenskej súťaže družstiev je na programe už tento víkend a spolu s ňou je tu aj naša Tipovacia súťaž YONEX Extraliga 2017, v ktorej môžete získať zaujímavé ceny.

Prvé kolo už majú za sebou tímy Košíc, ktoré si na pôde ZŠ Janigovej sily zmerali 4.marca. Aktuálne nás teda čakajú súboje na západe republiky, do ktorých zasiahnu Spoje Bratislava, Sokol Ilava, CEVA Trenčín a M-ŠPORT Trenčín.

Mnohých z Vás určite zaujíma ako dopadli Vaše tipy. Priebežné tabuľka súťaže však bude zverejnená až po kompletnom odohraní prvého kola, teda po 25.marci, kedy sa skompletizuje aj poradie tímov.

Pre tých zábudlivých pripomíname aj stručné pravidlá súťaže a už teraz sa tešíme na Vaše tipy. Odkaz na tipovací formulár nájdete na konci článku.

Pravidlá súťaže

Vašou úlohou je tipovať víťazov ako aj presný výsledok jednotlivých stretnutí. Za správny tip na presný výsledok stretnutia získate 2 body (napr. tip 8:0, výsledok 8:0 = 2 body alebo tip 4:4, výsledok 4:4 = 2 body). V prípade, že uhádnete iba víťaza stretnutia získate 1 bod (napr. tip 7:1, výsledok 8:0 = 1 bod). Za jedno stretnutie môžete teda získať 2 body . Vaše meno a priezvisko, prípadne nickname budú počas celej súťaže slúžiť ako Váš poznávací znak preto ich počas trvania celej súťaže nemeňte. Po každom kole bude uverejnená tabuľka s priebežným hodnotením.

Celkovo sa počas sezóny, teda počas štyroch kôl, odohrá 40 zápasov. Maximálne teda môžete nazbierať 80 bodov.

  • 1.kolo skupina východ: 4.marec 2017
  • 1.kolo skupina západ: 25.marec 2017
  • 2.kolo: 6.máj 2017
  • termíny 3. a 4. kola budú upresnené

Tipovať budete môcť vždy pred začiatkom každého kola. Tipy, ktoré uzatvoríte v deň extraligy už platné nebudú. Po poslednom kole zverejníme mená prvých troch, ktorí získajú exkluzívne ceny, ktorými budú napríklad mobilný telefón a tablet značky Lenovo.

YONEX Extraliga 2017 – 1.kolo skupina západ

 

Blížiace sa podujatia