jún 2018
po ut st št pi so ne
       
4
5
6
11
18
25
 
             

ZsB: Druhé školenie v Pezinku

  16. 5. 2017
Po úvodnom tohtoročnom školení projektu Shuttle time v Novom Meste nad Váhom sa tentoraz učitelia stretli v športovom centre SPORT Palace v Pezinku, aby sa zoznámili s úspešným celosvetovým programom Začni s bedmintonom.

V Pezinku sa pod vedením skúseného školiteľa Mariána Šulka vyškolilo 16 pedagógov z Modry, Pezinka, Slovenského Grobu, Trstína, z Cífera, Bratislavy, Senca, Mostu pri Bratislave či z Pustých Úľan.

Aktuálne sú na programe ešte dve školenia, ktoré sa uskutočnia vo Svidníku a Spišskej Novej Vsi. Obe školenia sa uskutočnia pod taktovkou Mariána Šulka. Ten 25.mája zavíta do spomínaného Svidníka a 26.mája do Spišskej Novej Vsi.

Program Shuttle time je nielenže celosvetovým projektom, ktorého zámerom je spopularizovať bedminton a spraviť z neho na školách šport číslo jeden, ale zároveň je projektom, ktorý predstavuje bedminton ako šport pre všetkých. Či už pre dievčatá a chlapcov, pre starších či mladších atď.. Pozitívom je, že bedminton je šport, ktorý nie je náročný na výbavu a môže sa hrať kdekoľvek, hoci aj na ihrisku vonku pred školou.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Začni s bedmintonom, alebo by ste takého jednodňové školenie chceli zorganizovať vo Vašom meste, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle 0905 193 404 alebo na emailovej adrese bedminton@bedminton.sk .

Účastníci školenia v Pezinku:

  • Alena Šimková, Ján Beladič, Želmíra Kubaljaková, Eva Kurucová, Renáta Strapáčová, Vladimír Gába, Milan Pastucha, Oľga Rimanová, Ivana Slabá, Pavol Gombala, Mária Škovierová, Arpád Szigeti, Michal Chrapčiak, Jana Krajčovičová, Katarína Tkáčová, Iveta Karnišová

Blížiace sa podujatia