júl 2018
po ut st št pi so ne
           
1
2
9
         

Čo nás čaká: „August 2017“

  31. 7. 2017
Rozhovory, turnaje či medzinárodné sústredenia a informácie z každodenného bedmintonového diania Vám ponúkneme aj v druhej polovici letných prázdnin.

Úvod augusta odštartujeme medzinárodným Grand Prix Gold turnajom na Novom Zélande, ktorý sa uskutoční 1.-6.8.. Pokračovať budeme dievčenským sústredením alebo Girls kempom s Srbsku. Toho sa v termíne 6.-11.augusta zúčastnia Michaela Telehaničová, Sofia Slosiariková a Olívia Kadlecová, pričom sprevádzať ich bude tréner Ján Fiľ.

Na Slovensku nás počas víkendu (5.-6.8.) čaká seminár trénerov. Celkovo 33 aktívnych trénerov absolvuje v Banskej Bystrici zaujímavý víkend pod drobnohľadom skúseného školiteľa Alana McIlvaina.

Svetovou udalosťou budú bezpochyby augustové Majstrovstvá sveta. Tie sa v škótskom Glasgowe odohrajú 21.-27.8.. Popri napínavých súbojoch o titul majstra však budeme sledovať aj Svetovú univerziádu, ktorá 23.-29.8. prebehne v Taipeii, a to aj za účasti nášho Mateja Hliničana sprevádzaného trénerom Mariánom Šulkom.

Na záver mesiaca (30.8.-2.9) poriadne zaostríme, pretože v trenčianskej športovej hale M-ŠPORT sa uskutoční najprestížnejšie podujatie organizované na Slovensku, ktoré nesie názov Yonex Slovak Open.

Okrem spomínaných udalostí sa určite môžete tešiť aj na novinky a informácie nie len zo slovenskej scény, ako aj na zaujímavé rozhovory, ktoré pre Vás pripravujeme.

 

Blížiace sa podujatia