júl 2018
po ut st št pi so ne
           
1
2
9
         

SKYCITY New Zealand Open 2017

  1. 8. 2017
Posledný z väčších turnajov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta štartuje práve dnes v Aucklande na Novom Zélande. Podujatie SKYCITY New Zealand Open 2017 sa radí do série Grand Prix Gold turnajov a jeho celková dotácia je 120 000 USD.

1.-6.augusta sa malo v Aucklande predstaviť 269 hráčov z 18 krajín (Anglicko, Austrália, Čína, Filipíny, Holandsko, Hongkong, India, Indonézia, Izrael, Japonsko, Kanada, Malajzia, Nemecko, Nový Zéland, Pakistan, Španielsko, Taiwan, Thajsko). Ako to však býva na každom turnaji, aj tu došlo k niekoľkým odhláškam, takže spomínaných hráčov je na Novom Zélande určite menej.

Čo sa týka favoritov turnaja, tými sú určite nasadené jednotky a to konkrétne Tzu Wei Wang z Taiwanu spolu s Ratchanon Intanon z Thajska vo dvojhrách a dvojice Chen Hung Lin/Wang Chi-Lin (TPE), Vivian Hoo/Woon Khe Wei (MAS), Hafiz Faizal/Shela Devi Aulia (INA) v párových disciplínach. Posledný spomínaný indonézsky pár bude na výhru útočiť z pozície dvojok turnaja, pretože jednotkami a favoritmi mali byť prví nasadení Indovia Pranaav Jerry Chopra/Reddy N. Sikki.

Z Európanov sú vo dvojhrách stále v hre Angličania Wang Yuehanf a Emily Beach, Holanďan Erik Meijs a Misha Zilberman z Izraelu. Vo štvorhre mužov do bojov taktiež zasiahnu spomínaný Erik Meijs, ktorého partnerom je Nemec Alexander Roovers.

Nezabudnite sledovať výsledky, ktoré nájdete TU.

Blížiace sa podujatia