júl 2018
po ut st št pi so ne
           
1
2
9
         

Girls camp 2017

  4. 8. 2017
Po Cypre, Albánsku, Slovinsku, Georgii a Francúzsku prichádza na rad ďalší z Regionálnych kempov, konkrétne Girls camp v Srbsku, ktorý sa uskutoční 6.-11.augusta v Kragujevaci a to aj za účasti slovenských hráčok.

6.-11.augusta bude srbské mesto Kragujevac hostiť viac ako 30 hráčok z 10 krajín. Kemp je zameraný výlučne na dievčatá v kategórii do pätnásť rokov, ktoré sú vo svojej krajine TOP, pričom z každej krajiny sa môžu zúčastniť tri bedmintonistky a jedna trénerka.

Na základe perspektívneho budúceho napredovania sa do Srbska vyberú Michaela Telehaničová, Sofia Slosiariková a Olívia Kadlecová. Dievčatá tento raz nebude sprevádzať trénerka, ale tréner, konkrétne Ján Fiľ, ktorý s našimi hráčkami vycestuje do viac ako 800 km vzdialeného mesta.

Hlavnou trénerkou, ktorá bude každodenne viesť dvojfázové tréningy je Debbie Lynch (DEN/SCO), ktorá pôsobí v Dánsku ako národná trénerka pre kategórie U13-U17. Okrem tradičných tréningov v hale čaká na dievčatá aj mentálny tréning, no aj množstvo zábavy, ktoré zaručí večer s prekvapením či tradičný palacinkový večer, prehliadka mesta, návšteva bazéna či rôzne iné aktivity.

Na záver len dodáme, že tohto kempu sa hráčky zo Slovenska zúčastnia už po tretíkrát. Minulý rok sa na sústredení predstavili Júlia Chmurovičová, Natália Tomčová a Alena Cmorejová. Dievčatá sprevádzala p. Martina Chmurovičová. V roku 2015 atmosféru Girls kempu pod vedením trénerky Júlie Poláčkovej okúsili Mia Tarcalová, Alexandra Remeňová a Júlia Chmurovičová.

Blížiace sa podujatia