máj 2018
po ut st št pi so ne
 
7
14
15
16
28
29
30
     
             

Tipovacia súťaž: Spoznali sme víťazov

  17. 11. 2017
V rámci YONEX Extraligy 2017 prebiehala tipovacia súťaž, ktorá vyvrcholila súbežne s posledným finálovým kolom extraligy. Kto z našich súťažiacich sa stal absolútnym víťazom, a aké je celkové poradie?

Štyri kolá súťaže, množstvo „natipovaných“ výsledkov a bonusové bodovanie v rámci najúspešnejšieho hráča či hráčky ako aj uhádnutie medailistov. Takto vyzerala YONEX tipovacia súťaž 2017, do ktorej sa zapojilo celkovo 33 súťažiacich.

Po napínavom priebehu o víťazovi nakoniec rozhodlo posledné kolo extraligy, no najmä body za bonusové tipovanie, ktoré sa k už získaným bodom pripočítavali na záver.

Absolútnym víťazom, ktorý získava tablet Lenovo, sa so ziskom 55-tich bodov, z maximálneho počtu 100, stal duges, ktorého k prvému miestu „vyniesol“ tip za správne uhádnutie prvých troch miest. Druhé miesto a mobilný telefón s 54-mi bodmi vyhral TomiKE, ktorému taktiež pomohlo správne uhádnutie prvých troch miest, ako aj správny tip na naj hráča extraligy. Tretie miesto a 51 bodov na konte patrí Ricmundovi, ktorý mal z bonusového tipovania správne len naj hráča.

Víťazom súťaže gratulujeme, a prosíme ich aby nás ohľadom výhier kontaktovali na e-mailovej adrese bedminton@bedminton.sk . Dodáme, že ceny budú víťazom odovzdané na Majstrovstvách Slovenska dospelých v Trenčíne, ktoré budú prebiehať 8.-10.decembra v športovej hale M-ŠPORT.

Tabuľku s konečným hodnotením nájdete v prílohe.