jún 2018
po ut st št pi so ne
       
4
5
6
11
18
25
 
             

NtN U13: SVK – SRB 9:0, SVK – CRO 8:1, SVK – DEN 2:7

  12. 1. 2018
Mladé slovenské nádeje čakajú počas úvodného hracieho dňa medzinárodného turnaja Nation to Nation U13 tri duely, v ktorých sa postupne predstavia proti súperom zo Srbska, Chorvátska a Dánska.

SLOVENSKO – SRBSKO 9:0

Otváracie stretnutie odohrali Slováci o 9:00 hod. na kurtoch jeden a dva proti Srbom. Tím zložený z osemčlennej posádky v dueli naplno zabodoval a pripísal si tak na konto prvé turnajové víťazstvo, ktoré skončilo jasným výsledkom 9:0.

O triumf v stretnutí bojovali Gregor Ondrejčák (BPR Bratislava), Matúš Poláček (KBC Košice), Andrej Suchý (BKK Sliač), Dominik András (KBC Košice), Nina Holubová (KBC Košice), Johanka Ivanovičová (SC Pohoda Trnava), Ella Klačanská (BKR Púchov) a Sarah Antónia Suchá (BKK Sliač).

SVK - SRB

BS1: Andrej Suchý - Uglješa Mihaljović  21:13, 22:20

BS2: Gregor Ondrejčák - Vuk Dimitrijevic  21:14, 21:7

BS3: Matúš Poláček - Vanja Kovac 21:8, 21:6

GS1: Johanka Ivanovičová - Miona Filipovic 21:6, 21:10

GS2: Ella Klačanská - Cristina Sirbu 21:16, 19:21, 21:8

GS3: Nina Holubová - Raisa Runcan 21:7, 21:12

BD: Poláček/András - Krneta/Mihajlović 19:21, 21:13, 21:10

GD: Ivanovičová/Klačanská - Mihajlovic/Sirbu 21:9, 21:18

XD: András/Holubová - Jankovic/Mihajlovic 21:2, 21:17


SLOVENSKO – CHORVÁTSKO 8:1

Aj druhé skupinové stretnutie proti Chorvátom, ktoré naši hráči odohrali o 13:30 hod. na kurtoch sedem a osem skončilo víťazstvom. Slováci v dueli zabodovali a po výsledku 8:1, kedy stratili jediný zápas vo štvorhre mužov, si pripísali druhý turnajový triumf.

SVK - CRO

BS1: Andrej Suchý - Roko Pipunic  14:21, 21:16, 21:19

BS2: Gregor Ondrejčák - Ivano Kukla 21:19, 21:14

BS3: Dominik András - Mihael Pjatakov 30:28, 21:5

GS1: Johanka Ivanovičová - Jelena Buchberger  21:18, 13:21, 21:14

GS 2: Ella Klačanská - Ella Pranic  21:12, 21:10

GS3: Nina Holubová - Vlatka Kopsa 21:10, 21:13

BD: András/Poláček - Pipunic/Kukla 16:21, 18:21

GD: Holubová/Klačanská - Buchberger/Kopsa 19:21, 21:14, 21:16

XD: Suchý/Ivanovičová - Pjatakov/Pranic 21:9, 21:9


17:00 hod.: SLOVENSKO – DÁNSKO (kurty 3,6)

Posledné piatkové stretnutie čakalo Slovákov o 17:00 hod., Na kurtoch tri s šesť sa postavili proti obávanému tímu Dánska. Náš podvečerný súper, s ktorým naši hráči dokázali uhrať dva body v dievčenských dvojhrách,  si ráno poradil s Rumunskom pomerom 7:2, a popoludní deklasoval Srbov 9:0..

SVK - DEN

BS1: Andrej Suchý - Lasse Linderoth 10:21, 22:20, 11:21

BS2: Gregor Ondrejčák - Simon B Ostergaard 14:21, 16:21

BS3: Matúš Poláček - Jesper O Christensen  13:21, 15:21

GS1: Johanka Ivanovičová - Sophia Lemming 21:17, 15:21, 21:16

GS2: Ella Klačanská - Klara Birkedal 21:18, 17:21, 10:21

GS3: Nina Holubová - Marie B Ostergaard 21:15, 21:15

BD: Poláček/András - Linderoth/Jessen 5:21, 11:21

GD: Klačaská/Holubová - Lemming/Birkedal 16:21, 8:21

XD: Suchý/Ivanovičová - B Ostergaard/R Have 18:21, 16:21


Všetky stretnutia môžete sledovať aj naživo (odkazy na live streaming ako aj live score nájdete nižšie). Držte našim mladým hráčom palce.

Nation to Nation U13

Live streaming + live score

Blížiace sa podujatia