júl 2018
po ut st št pi so ne
           
1
2
9
         

ZsB 2018: Prihláste sa do Vranova, Revúcej alebo Považskej Bystrice

  7. 5. 2018
Nasledujúce školenia programu Začni s bedmintonom sa uskutočnia vo Vranove nad Topľou (11.5.), v Revúcej (18.5.2018) a v Považskej Bystrici (23.5.2018). Na každý termín ostalo zopár voľných miest, preto neváhajte a využite možnosť zúčastniť sa tohto celosvetového projektu.

Shuttle time alebo ako hovoríme u nás, Začni s bedmintonom je program určený pre učiteľov telesnej výchovy na základných a stredných školách na celom svete. Aktuálne sa na projekte podieľa všetkých päť kontinentov. Na Slovensku sa toto školenie uskutočnilo už vo viac ako v 50-tich mestách, a program sa u učiteľov teší veľkej obľube.

Zaujímavým je najmä preto, že jeho úlohou nie je vyškoliť učiteľov na bedmintonových trénerov ale ukázať im, ako bedminton na školách učiť. Program je pritom zostavený tak, aby pomáhal učiteľom rozvíjať ich zručnosti, vedomosti a sebadôveru pri plánovaní a implementácii bezpečných a zábavných hodín bedmintonu.

Ešte stále váhate? Prečítajte si o Shuttle time viac (TU) a strávte s nami deň plný bedmintonu, ktorý Vás vráti do školských čias.

Ako prvé sa uskutoční školenie vo Vranove nad Topľou, ktoré je na programe už tento piatok, 11.mája 2018. Školenie prebehne na Základnej škole JUH.

Bližšie informácie spolu s prihlasovacím formulárom nájdete TU.

V poradí druhé školenie počas mája sa odohrá v piatok 18.5.2018 na Gymnáziu Martina Kukučína v Revúcej.

Bližšie informácie spolu s prihlasovacím formulárom nájdete TU.

Zatiaľ posledným termínom je 23.máj 2018, kedy školenie zorganizujeme na Základnej škole, ulica Nemocničná v Považskej Bystrici.  

Bližšie informácie spolu s prihlasovacím formulárom nájdete TU.

 

Blížiace sa podujatia