november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Tipovacia súťaž YONEX Extraliga 2017: 4.kolo

  12. 10. 2017
Finále najvyššej slovenskej súťaže družstiev sa pomalými krokmi blíži, a spolu s ním prichádza aj posledné kolo tipovacej súťaže, v ktorej súťažíte o skvelé ceny.

Tri kolá YONEX Extraligy 2017 rozdelili osem tímov na polovicu. Prvé štyri družstvá (Betpres Košice, Spoje Bratislava, M-ŠPORT Trenčín, CEVA Trenčín) budú 4.-5.novembra bojovať o najvyššie priečky, a zvyšné štyri tímy (Merkury Broker Košice, Sokol Ilava, Lokomotíva Košice, KPŠ Košice) odohrajú duely v skupine o záchranu. Celkovo je teda na programe 12 stretnutí, ktoré nakoniec o rozhodnú nielen o konečnom víťazovi extraligy, ale aj o víťazovi našej tipovacej súťaže.

Nezabúdajte, že na konci súťaže sa k už získaným bodom pripočítajú aj body za prípadného naj hráča a hráčku extraligy, či za správny tip na prvé tri miesta v YONEX Extralige 2017. Svoje konto si teda v závere súťaže môžete vylepšiť ešte o 20 bodov, ktoré Vám môžu pomôcť k výhre.

Pre tých zábudlivých pripomíname aj stručné pravidlá súťaže a už teraz sa tešíme na Vaše tipy. Odkaz na tipovací formulár nájdete na konci článku.

Pravidlá súťaže

Vašou úlohou je tipovať víťazov ako aj presný výsledok jednotlivých stretnutí. Za správny tip na presný výsledok stretnutia získate 2 body (napr. tip 8:0, výsledok 8:0 = 2 body alebo tip 4:4, výsledok 4:4 = 2 body). V prípade, že uhádnete iba víťaza stretnutia získate 1 bod (napr. tip 7:1, výsledok 8:0 = 1 bod). Za jedno stretnutie môžete teda získať 2 body . Vaše meno a priezvisko, prípadne nickname budú počas celej súťaže slúžiť ako Váš poznávací znak preto ich počas trvania celej súťaže nemeňte. Po každom kole bude uverejnená tabuľka s priebežným hodnotením.

Celkovo sa počas sezóny, teda počas štyroch kôl, odohrá 40 zápasov. Maximálne teda môžete nazbierať 80 bodov.

Tipuje sa vždy pred začiatkom každého kola. Tipy, ktoré uzatvoríte v deň extraligy už platné nebudú. Po poslednom kole zverejníme mená prvých troch, ktorí získajú exkluzívne ceny, ktorými budú napríklad mobilný telefón a tablet značky Lenovo.

Tipovací formulár YONEX Extraliga 2017 – 4.kolo (5.-6.11.2017)

Blížiace sa podujatia