marec 2018
po ut st št pi so ne
     
5
12
13
19
26
 
             

Majstrovstvá Slovenska základných a stredných škôl

  10. 4. 2018
Dnes a zajtra sa v Liptov aréne odohrajú školské MSR základných a stredných škôl, ktorých usporiadateľom je Centrum voľného času v Liptovskom Mikuláši.

10.-11.apríla 2016 sa v spomínanej Liptov aréne stretnú žiaci a žiačky základných škôl ako aj stredných škôl aby bojovali o titul majstra Slovenska.

Dievčenské a chlapčenské družstvá si svoju účasť na majstrovstvách vybojovali najprv v obvodných a následne v krajských kolách. Tím tvoria dvaja hráči, ktorí súťažia v dvojhrách a následne vo štvorhre.

Slávnostné otvorenie tohtoročných majstrovstiev sa uskutočnilo dnes o 12:45 hod.. Hneď potom od 13:00 hod. sú na programe úvodné skupinové stretnutia, ktoré by sa mali odohrať najneskôr do 20:00 hod.. Zajtra od 8:30 sa bude pokračovať zápasmi základnej časti, po ktorých budú nasledovať stretnutia o poradie. Samotné finále, v ktorom sa dozvieme mená nových majstrov v rámci základných a stredných škôl je na programe približne o 12:00 hod..

Zoznam účastníkov školských MSR

- stredné školy chlapci:

  • Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín (Kožár, Orság)
  • Gymnázium A.Vrábla Levice (Balega, Majzlík, Zeman)
  • Gymnázium P.O. Hviezdoslava Dolný Kubín (Manco, Turčina)
  • Športové gymnázium Banská Bystrica (Antoška, Bartoš)
  • Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava (Chudíc, Pravda)
  • Gymnázium M.R.Štefánika Šamorín (Borgula, Boris)
  • Gymnázium J. A.Raymana Prešov (Ferenc, Tokarčík)
  • Gymnázium Poštová 9 Košice (Mravec, Sabovčík)

- stredné školy dievčatá:

  • Gymnázium sv. Moniky Prešov (Kalinayová, Pavlíková)
  • Gymnázium Bernolákova Šurany (Hádeková, Rosinová)
  • Gymnázium A. Einsteina Bratislava (Madajová, Vojteková)
  • Gymnázium Poštová 9 Košice (Csonková, Muranková)
  • Gymnázium Dubnica nad Váhom (Brnáková, Palčeková)
  • Gymnázium M. Hrebendu Hnúšťa (Bálintová, Hrušková, Mináčová)
  • Gymnázium P.O. Hviezdoslava Dolný Kubín (Pelachová, Plutinská)
  • Gymnázium F.V.Sasinka Skalica (Bundalová, Mikulová)

 

- základné školy chlapci:

  • ZŠ Brezová 19 Piešťany (Bučko, Bielesch)
  • ZŠ SNP Šurany (Foltin, Hozlár)
  • ZŠ Staničná Košice (Ivanko, Slosiarik)
  • EKG Prešov (Diro, Diro)
  • ZŠ Tilgnerova Bratislava (Butaš, Jankovych)
  • ZŠ R.Kaufmana Partizánske (Grežďo, Pauček))
  • ZŠ A. Sládkoviča Sliač (Fajčík, Suchý, Suchý)
  • ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín (Kurhajec, Poláček)

- základné školy dievčatá:

  • ZŠ s MŠ V.Mináča Klenovec (Hrušková, Ostricová, Vranská)
  • Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany (Bieleschová, Kublová)
  • Športové gymnázium Trieda SNP Košice (Telehaničová, Tomčová)
  • Gymnázium Bilíkova Bratislava (Keeble, Stoláriková)
  • Gymnázium M.R.Štefánika Nové Zámky (Mrázová, Svajdová)
  • ZŠ Šmeralova Prešov (Chmurovičová, Kurimaiová, Stašková)
  • Gymnázium Varšavská cesta Žilina (Štanska, Zaťková)
  • ZŠ s MŠ H.Gavloviča Pruské (Drgová, Kučová)

 

 

Blížiace sa podujatia