júl 2018
po ut st št pi so ne
           
2
9
         

ZsB 2018: Predstavili sme sa v Revúcej, Považskej Bystrici aj v Zákamennom

  6. 6. 2018
Celosvetový projekt Shuttle time resp. Začni s bedmintonom sme na Slovensku predstavili v ďalších troch slovenských mestách. Učitelia z Revúcej, Považskej Bystrice a zo Zákamenného sa zoznámili s programom, vďaka ktorému by k bedmintonu mohli priviesť početné skupiny detí.

Všetky tri školenia prebehli pod dohľadom Zuzany Rajdugovej, ktorá najprv program predstavila v Revúcej (18.máj), potom v Považskej Bystrici (23.máj) a nakoniec aj v Zákamennom (30.máj).

Účastníci školení sa hravou formou zoznámili s bedmintonom ako aj s materiálom, ktorý by im mal pomôcť pri implementácii bezpečných a zábavných hodín bedmintonu. Zároveň si všetci učitelia prešli základnou úderovou technikou a vyskúšali si náročnosť tohto krásneho športu.

Školenia Začni s bedmintonom čaká dlhšia pauza. Veríme, že po skončení prázdnin bude projekt pokračovať, a že sa doň zapojíte možno aj Vy. Preto, ak máte záujem o zoznámenie sa s programom, prípadne by ste takéto školenie chceli absolvovať či uskutočniť ho aj vo Vašom meste, neváhajte a kontaktujte nás na emailovej adrese bedminton@bedminton.sk alebo na telefónnom čísle 0905 193 404.

Blížiace sa podujatia