ETC U17: SLOVENSKO – ŠKÓTSKO 3:2

1. 9. 2019
Záverečné stretnutie tímového šampionátu odohrajú Slováci o 13:30 hod., na kurte číslo štyri, a ich súpermi budú reprezentanti Škótska.

Škóti majú doposiaľ rovnakú bilanciu ako my, teda dve prehry so skóre 0:5. Naši mladší juniorskí reprezentanti dokázali v každom stretnutí, či už s Nemeckom alebo s Ukrajinou, ukoristiť jeden set. Škóti majú na konte o set menej.

Zverencov trénera Jána Fiľa určite nečaká ľahká úloha, no veríme, že súboj o tretie miesto v skupine dopadne lepšie pre nás, a Slováci si na konto pripíšu prvú výhru.

BD: Boris Karpják/Peter Radoczi - Euan Campbell/Callum Stokes  13:21, 19:21

GD: Júlia Chmurovičová/Natália Tomčová - Jodie Black/Lindsey Ireland  21:14, 14:21, 21:16

XD: Simeon Suchý/Sofia Slosiariková - Brooke Stalker/Isaac Weir 21:11, 21:16