november 2019
po ut st št pi so ne
       
4
11
25
 
             

FORZA Slovak Junior 2019

8.-10.novembra sa v športovej hale M-ŠPORT v Trenčíne odohrá ďalší ročník medzinárodného Junior International Series turnaja pod názvom FORZA Slovak Junior.


Pod hradom Matúša Čáka Trenčianskeho sa malo predstaviť 193 reprezentantov z 22 krajín (Anglicko, Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Česko, Dánsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Izrael, Južné Macedónsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španielsko, a Ukrajina).

Jednotkou v dvojhre chlapcov bude Chorvát Luka Ban, v dvojhre dievčat Holanďanka Amy Tan. Číslo jeden v štvorhre chlapcov patrí ruskej dvojici Georgii Lebedev/Egor Velp, a číslo jeden v štvorhre dievčat poľským reprezentantkám Anne Dude/Laure Bujak. V mixe sú na čele pavúka Nemci Malik Bourakkadi/Leona Michalski.

Ako to býva, pred turnajom došlo ešte k mnohým zmenám, a zo Slovákov neuvidíme v akcii Sofiu Slosiarikovú ani Martinu Foltánovú. Do deja ale zasiahnu Andrej Antoška, Jakub Horák, Patrik Papánek, Sebastián Kadlec, Lukáš Kudláč, Boris Karpják, Peter Radoczi, Patrik Polák, Simeon Suchý, Mia Tarcalová, Lucia Vojteková, Natália Tomčová, Michaela Telehaničová, Olívia Kadlecová, Lea Výbochová, Júlia Chmurovičová, Dáša Štroffeková, Simona Streharski, Natália Slobodová a Viktória Žiaková.

Vylosovanie

BS 1.kolo: Andrej Antoška /4/ (SVK) – Adam Ehm (CZE)

BS 1.kolo: Jakub Horák /12/ (SVK) – Gregor Alič (SLO)

BS 1.kolo: Patrik Papánek (SVK) – Matthias Kicklitz /3/ (GER)

 

GS 1.kolo: Natália Tomčová (SVK) – Tallulah Sharleen Van Coppenolle (CZE)

GS 1.kolo: Júlia Chmurovičová (SVK) – Iva Sulić (SLO)

GS 1.kolo: Michaela Telehaničová (SVK) – Laura Solis /7/ (ESP)

GS 1.kolo: Dáša Štroffeková (SVK) – Carina Hartvig (DEN)

GS 1.kolo: Viktória Žiaková (SVK) – Marija Sudimac /3/ (SRB)

GS 1.kolo: Natália Slobodová (SVK) – Daria Rusina (RUS)

GS 1.kolo: Lea Výbochová (SVK) – Kateřina Mikelová (CZE)

GS 1.kolo: Olívia Kadlecová (SVK) – Grammatoula Sotiriou /4/ (GRE)

GS 1.kolo: Simona Streharski (SVK) – Aleksandra Radziszewska (POL)

 

BD 1.kolo: Andrej Antoška/Jakub Horák /7/ (SVK) – Michal Morávek/Václav Palán (CZE)

 

GD 1.kolo: Sofia Slosiariková/Michaela Telehaničová (SVK) – Ira Martinuš/Inga Sadaić (CRO)

GD 1.kolo: Martina Foltánová/Viktória Žiaková (SVK) – Kateřina Mikelová/Nela Nemcová (CZE)

GD 1.kolo: Júlia CHmurovičová/Natália Tomčová (SVK) – Karoline Pottendorfer/Emily Wu (AUT)

GD 1.kolo: Mia Tarcalová/Lucia Vojteková (SVK) – Tamara Cvitkušić/Luna Šaban (CRO)

GD 1.kolo: Olívia Kadlecová/Lea Výbochová (SVK) – Dominika Chojnacka/Marcelina Franczuk (POL)

 

XD 1.kolo: Jakub Horák/Mia Tarcalová (SVK) – Václav Palán/Nela Němcová (CZE)

XD 1.kolo: Sebastián Kadlec/Olívia Kadlecová (SVK) – Lenny Sudarma/Karoline Pottendorfer (AUT)

XD 1.kolo: Lukáš Kudláč/Simona Streharski (SVK) – Vít Kulíšek/Lucie Krpatová (CZE)

XD 1.kolo: Peter Radoczi/Natália Tomčová (SVK) – Vselodod/Pchelintsev/Anna Khodyreva (UKR)

XD 1.kolo: Andrej Antoška/Lucia Vojteková (SVK) – Szymon Maciag/Aleksandra Radziszewska (POL)

XD 1.kolo: Patrik Papánek/Sofia Slosiariková (SVK) – Lukasz Cimosz/Dominika Chojnacka (POL)

XD 1.kolo: Simeon Suchý/Michaela Telehaničová (SVK) – Vasileios Rafail Kiosses/Gramamatoula Sotiriou (GRE)

XD 2.kolo: Boris Karpják/Júlia Chmurovičová (SVK) – víťazi zápasu: Borna Car/Luna Šaban (CRO) – Pelayo Pinto/Candela Arcos (ESP)

 

7. 11. 2019