december 2019
po ut st št pi so ne
           
1
2
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Slovak Junior: 2.deň

Druhý hrací deň turnaja a ďalších jedenásť duelov, v ktorých zabojujú slovenskí reprezentanti. Okrem dvojhry dievčat, kde sa včera našim nepodarilo zaznamenať víťazný zápas, máme zatiaľ zastúpenie v každej disciplíne. Držte palce!


Výsledky

XD 2.kolo: Jakub Horák/Mia Tarcalová (SVK) – Luka Ban/Inga Sadaić /6/ (CRO) 11:21, 21:15, 18:21

XD 2.kolo: Sebastián Kadlec/Olívia Kadlecová (SVK) – Dynalo Skrynnik/Anastasiia Prokopovych (UKR) 14:21, 18:21

XD 2.kolo: Patrik Papánek/Radka Šilhavá (SVK)/CZE) – Vít Kulíšek/Lucie Krpatová (CZE) 10:21, 12:21

XD 2.kolo: Andrej Antoška/Lucia Vojteková (SVK) – Senne Houthoofd/Charlotte Ganci /3/ (BEL/FRA) 21:10, 21:19

XD 2.kolo: Simeon Suchý/Michaela Telehaničová (SVK) – Miha Masten/Marusa Vračar /8/ (SLO) 16:21, 15:21

XD 2.kolo: Boris Karpják/Júlia Chmurovičová (SVK) – Pelayo Pinto/Candela Arcos (ESP) 19:21, 17:21

BS 2.kolo: Andrej Antoška /4/ (SVK) – Jakub Reichman (CZE) 21:8, 21:11

BS 2.kolo: Jakub Horák /12/ (SVK) – Lukáš Franek (CZE) 21:8, 21:10

GD 2.kolo: Júlia Chmurovičová/Natália Tomčová (SVK) – Kateřina Mikelová/Nela Němcová (CZE) 14:21, 15:21

GD 2.kolo: Mia Tarcalová/Lucia Vojteková (SVK) – Barbara Janičić/Ira Misir /4/ (CRO) 21:13, 21:8

BD 2.kolo: Andrej Antoška/Jakub Horák /7/ (SVK) – Jiří Derka/Adam Ehm (CZE) 21:10, 21:15

XD 3.kolo: Andrej Antoška/Lucia Vojteková (SVK) - Vicente Miguel Gazquez/Lucia Barrio (ESP) 21:14, 23:21

BS 3.kolo: Andrej Antoška /4/ (SVK) - Michael Tomic (AUT) 22:20, 21:9

BS 3.kolo: Jakub Horák /12/ (SVK) - Matthias Kicklitz /3/ (GER) 13:21, 10:21

GD štvrťfinále: Mia Tarcalová/Lucia Vojteková (SVK) - Kateřina Mikelová/Nela Němcová (CZE) walkover

BD štvrťfinále: Andrej Antoška/Jakub Horák /7/ (SVK) - Mikolaj Piorkowski/Mikolaj Wrzalik /3/ (POL) 22:20, 25:23

BS štvrťfinále: Andrej Antoška /4/ (SVK) - Sergej Lukic (SRB) 19:21, 17:21

GD semifinále: Mia Tarcalová/Lucia Vojteková (SVK) - Petra Meszaros/Ania Setien (HUN/ESP)  21:15, 22:20

BD semifinále: Andrej Antoška/Jakub Horák /7/ (SVK) - Malik Bourakkadi/Kian-Yu Oei /6/ (GER) 21:17, 23:21

XD štvrťfinále: Andrej Antoška/Lucia Vojteková (SVK) - Jan Janoštík/Talluhah Sharleen Van Coppenolle /7/ (CZE) 12:21, 16:21

9. 11. 2019