december 2019
po ut st št pi so ne
           
1
2
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Propozície Majstrovstiev Slovenska U15, Púchov - 23.-24.11.2019



P R O P O Z Í C I E
MAJSTROVSTIEV SLOVENSKEJ REPUBLIKY
v kategórii U15 v bedmintone

 

Organizátor: Bedmintonový klub RACQUETS Púchov – BKR Púchov

Miesto konania: Sport Aqua Púchov (pri Váhu), Nábrežie slobody 1926/4; 020 01 Púchov – 4 kurty, GPS súradnice: N 49.123564 / E 18.331126

Dátum konania: 23.–24.11.2019 – sobota, nedeľa

Informácie: Miloslav Čuntala, tel.:0902 414 313, e-mail: c.milos85@gmail.com

Prihlášky: záväzné prihlášky do všetkých disciplín vrátane párových disciplín a náhradníkov je nutné zaslať v elektronickej podobe najneskôr do 21.11.2019 (štvrtok) do 16:00 hod. na e-mailovú adresu: klacko.jan@gmail.com. Hráči neprihlásení do tohto termínu nebudú môcť štartovať. Nutné je vyplniť prihlasovací formulár a zaslať ho v prílohe na vyššie uvedenú mailovú adresu !!! Úprava párových disciplín bude umožnená v hale v deň turnaja v čase do 8:30 hod.

Časový program:        
sobota:
prezentácia: 8:00 - 8:30 v hale (úprava párových disciplín)
losovanie:     8:45
zahájenie:     9:00 hod. (mix)
nedeľa:           
zahájenie:   10:00 hod. – semifinále dvojhier, finálové stretnutia

V nedeľu po odohratí všetkých finálových stretnutí bude slávnostné vyhlásenie výsledkov.

Právo účasti:   
chlapci: Petrovič P., Dzurňák J., Pavlík R., Suchý A., Plevák M., Ondrejčák G., Gabrhel M., Závodský M., Poláček M., Štefánik M., Streharski V., Vojtek L., András D., Hajdu E., Marek J., Vetrák M., Mikuľák O., Šlosár S., Petrovič Andrej, Hajdúch M., Diro T.,   Kapičák M., Petrovič Alex, Fischer K

dievčatá: Výbochová L., Stašková E., Michalková N.M., Skorkovská L., Ivanovičová J., Kozloková I., Kyselicová L., Bogušová D., Vašatová L., Skybová A., Lázárová N., Ďurčatová N., Vojtíšková E., Václavíková P., Holubová N., Orságová E., Pastulová A., Bieleschová P., Klačanská E., Šillingová S., Michalková T., Černajová M., Žiačiková E., Hodásová L.

V párových disciplínach môže štartovať aj hráč bez práva účasti, ak ho má jeho   spoluhráč.

Hosp. pokyny: hráči štartujú na náklady vysielajúceho klubu

Štartovné: 4.-€ hráč/disciplína

Vrchný rozhodca: Ján Klačko

Košíky: pierkové košíky FZ FORZA VIP- dodá SZBe. Ak hráči minú stanovené množstvo košíkov na zápas, musia dodať vlastné tej istej značky.

Disciplíny: dvojhry, štvorhry, mix

Herný systém: vyraďovací systém na jednu porážku

Nasadenie: podľa priebežných rebríčkov SZBe  k 1.11.2019 v kategórií U15

Rozhodovanie: rozhodcov zabezpečí organizátor podujatia

Upozornenie:  hráči, rozhodcovia a funkcionári sa zúčastňujú na súťaži SZBe na vlastné riziko a zodpovedajú sami za svoj zdravotný stav, SZBe ani organizátor súťaže nezodpovedajú za úrazy a zmeny zdravotného stavu účastníkov súťaží SZBe.

Strava: možnosť zakúpenia občerstvenia v reštaurácií u Jakuba (súčasť športového komplexu)

Turnajové menu - 23.11. (Sobota): cena – 5,90 €
Polievka: Slepačí vývar s cestovinou A 1,3,9
Hlavné jedlo 1: 120 g Morčací plátok, prírodná omáčka, ryža, zel. príloha
Hlavné jedlo 2: 350 g Ceasar šalát, pečivo A 1,7

Turnajové menu - 24.11. (Nedeľa): cena – 5,90 €
Polievka: Paradajková so syrom A 7
Hlavné jedlo 1: 120 g Bravčový rezeň, varené zemiaky, čalamáda A 1,3
Hlavné jedlo 2: 120 g Kurací plátok zapečený s ananásom a syrom, ryža A 7  

Ubytovanie:
ŠPORT AQUA  - https://www.sportaqua.sk/en/accomodation/
UBYTOVŇA SISI – www.ubytovnasisi.sk
PENZION SISI – www.penzionsisi.sk
PENZION KORONA – www.koronadv.com
ALEXANDRA SPORT HOTEL – www.alexandrasporthotel.sk
ALEXANDRA HOTEL – www.alexandrahotel.sk 

 

                      Vstup do haly len v prezuvkách, resp. halovej obuvi !!!

 

V Púchove 08.11.2019
Ing. Miloslav Čuntala       
BKR Púchov

13. 11. 2019