december 2019
po ut st št pi so ne
           
1
2
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Slovak Youth U17: 1.deň

V Trenčíne štartuje medzinárodný turnaj v kategórii do sedemnásť rokov a slovenských hráčov čaká mimoriadne náročný deň, pretože pred sebou majú množstvo zápasov, ktoré rozhodnú o ich ďalšom účinkovaní v jednotlivých disciplínach. Sledujte výsledky a držte palce.


Výsledky

BS 1.kolo: Richard Pavlík (SVK) – Kamil Kisielewski /13/ (POL) walkover

BS 1.kolo: Matúš Poláček (SVK) – Kean Gabor Kigyos /14/ (HUN) 10:21, 6:21

BS 1.kolo: Peter Petrovič (SVK) – Mark Mesarič (SLO) 23:21, 21:18

BS 1.kolo: Simeon Suchý /4/ (SVK) – Andraž Pungartnik (SLO) 21:10, 21:11

BS 1.kolo: Sebastián Kadlec /7/ (SVK) – Bence Adrian Nagy (HUN) 21:13, 21:10

BS 1.kolo: Patrik Polák (SVK) – Hannes Bluhdorn (GER) 21:23, 21:17, 21:19

BS 1.kolo: Martin Gabrhel (SVK) – Daniel Dvořák (CZE) 13:21, 10:21

BS 1.kolo: Adam Pavlovič (SVK) – Adrian Krawczyk /11/ (POL) 5:21, 8:21

BS 1.kolo: Peter Radoczi /6/ (SVK) – Anel Hac Gyorkos (SLO) 21:19, 18:21, 21:18

BS 1.kolo: Boris Karpják (SVK) – Jan Rázl (CZE) 12:21, 17:21

BS 1.kolo: Timon Gunda (SVK) – Vojtěch Franta (CZE) walkover

BS 1.kolo: Šimon Petro (SVK) – Emil Dantler /15/ (AUT) 6:21, 16:21

BS 1.kolo: Dávid Dubecký (SVK) - Kevin Lin Lenarčič (SLO) 8:21, 4:21

BS 1.kolo: Lukáš Kudláč /9/ (SVK) – Dominik Juhnke (POL) walkover

BS 1.kolo: Daniel Ivanko (SVK) – Tomasz Buza (POL) 7:21, 15:21

GS 1.kolo: Lea Výbochová (SVK) – Valérie Žurková (CZE) 21:12, 21:9

GS 1.kolo: Katarína Haldová (SVK) – Martina Kowalczyk (POL) 21:13, 21:19

GS 1.kolo: Natália Slobodová (SVK) – Maja Janko (POL) 12:21, 18:21

GS 1.kolo: Simona Streharski (POL) – Emilia Johacy (POL) 21:19, 21:15

GS 1.kolo: Michaela Telehaničová (SVK) – Karolína Hejduková (CZE) 21:17, 21:12

GS 1.kolo: Júlia Chmurovičová (SVK) – Kristína Kozempelová (CZE) 15:21, 17:21

BD 1.kolo: Adam Pavlovič/Matúš Poláček (SVK) – Bkaž Jelenc/Rok Šantl (SLO) 21:16, 20:22, 20:22

BD 1.kolo: Lukáš Kudláč/Peter Petrovič (SVK) – Arkadiusz Didinski/Dawid Perkowski (POL) 21:16, 21:14

BD 1.kolo: Hannes Bluhdorn/Šimon Petro (GER/SVK) – Armen Lampek/Marton Szovics (HUN) walkover

BD 1.kolo: Daniel Ivanko/Alex Kajda (SVK) – Igor Jasek/Dominik Juhnke (POL) 18:21, 21:16, 18:21

GD 1.kolo: Olívia Kadlecová/Lea Výbochová (SVK) – Anastasiia Kosenchuk/Emilia Skrzek (POL) 26:24, 21:16

GD 1.kolo: Natália Slobodová/Simona Streharski (SVK) – Emilia Johacy/Kinga Stokfisz (POL) walkover

BS 2.kolo: Simeon Suchý /4/ (SVK) - Radek Plánička (CZE) 21:13, 21:12

GS 2.kolo: Natália Tomčová /1/ (SVK) – Magdaléna Čermáková (CZE) 21:13, 21:11

GS 2.kolo: Michaela Telehaničová (SVK) - Karolína Nachtmanová (CZE) 21:12, 21:10

GS 2.kolo: Nina Milada Michalková (SVK) – Anna Czuchra /4/ (POL) 19:21, 8:21

GS 2.kolo: Miriam Mikulášová (SVK) – Nikol Szabina Vetor (HUN) 13:21, 4:21

BS 2.kolo: Patrik Polák (SVK) - Sebastián Kadlec /7/ (SVK) 21:16, 11:21, 18:21

BS 2.kolo: Peter Petrovič (SVK) - Kean Gabor Kigyos /14/ (HUN) 20:22, 13:21

BS 2.kolo: Peter Radoczi /6/ (SVK) - Tomáš Matula (CZE) 22:20, 21:13

BS 2.kolo: Lukáš Kudláč /9/ (SVK) - Tamas Kollar (HUN) 17:21, 21:10, 21:15

GS 2.kolo: Lea Výbochová (SVK) - Dominika Gajda /8/ (POL) 21:14, 17:21, 21:16

GS 2.kolo: Lea Skorkovská (SVK) – Katarína Haldová (SVK) 21:14, 8:21, 19:21

GS 2.kolo: Simona Streharski (SVK) - Nika Bedič (SLO) 24:26, 19:21

GS 2.kolo: Olívia Kadlecová /7/ (SVK) – Fanni Virag Kovacs (HUN) 21:17, 21:11

GS 2.kolo: Sofia Slosiariková /2/ (SVK) – Tunde Takacs (HUN) walkover

15. 11. 2019