december 2019
po ut st št pi so ne
           
1
2
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Propozície Majstrovstiev Slovenska U17 Košice - 30.11.-1.12.2019



P R O P O Z Í C I E
Majstrovstiev Slovenskej republiky
v bedmintone kategórie U17

 

Organizátor: Slovenský zväz bedmintonu

Usporiadateľ: BK Lokomotíva Košice

Miesto konania: ZŠ Rozhanovce, ul. SNP 121, Rozhanovce

Dátum konania: 30.11.-1.12.2019

Právo účasti:        
chlapci:
Kadlec S., Radoczi P., Kudláč L., Suchý S., Karpják B., Gunda T., Diro Ľ.,Ivanko D., Ház M., Pavlík R., Huppert P., Polák P., Gabrhel M., Butaš D., Kajda A., Turek A., Dzurňák J., Mikuľák F., Trnavský J., Plevák M., Páleš S., SuchýA., Pavlovič A., Petrovič P.
dievčatá:
Slosiariková S., Tomčová N., Štroffeková D., Telehaničová M., Kadlecová O., Chmurovičová J., Výbochová L., Streharski S., Stašková E., Mikulášová M., Kyselicová L., Ivanovičová J., Michalková N.M., Slobodová N., Kováčová R., Holienčíková N., Haldová K.,   Skorkovská L., Bajusová A., Francisková P., Hríbiková L., Ďurčatová N., Holubová N., Skybová A.
Vo štvorhrách môže štartovať aj hráč bez práva účasti, ak ho má jeho spoluhráč.

Štartovné: 4.- € / disciplína

Hosp. náklady: hráči štartujú na náklady vysielajúceho klubu

Vrchný rozhodca: Fiľ Ján     

Prihlášky: záväzné prihlášky do všetkých disciplín je potrebné zaslať mailom do 28.11.2019 (štvrtok) do 16:00 hod. na adresu janykfil@gmail.com . Nutné je vyplniť prihlasovací formulár a zaslať ho v prílohe na horeuvedenú mailovú adresu.  Hráči neprihlásení do tohto termínu nebudú môcť štartovať. Úpravy dvojíc v párových disciplínach sú povolené pred začiatkom losovania do 8:30 hod.

Košíky: len FZ FORZA VIP, dodá SZBe v stanovenom počte, ak hráči minú stanovené množstvo na zápas, musia dodať vlastné tej istej značky.

Disciplíny:  dvojhry, štvorhry a miešaná štvorhra 

Nasadenie: podľa aktuálnych rebríčkov SZBe k 1.11.2019 v kategórii U17

Herný systém: vyraďovací systém na jednu porážku

Rozhodovanie: zabezpečuje usporiadateľ

Informácie:  Ján Fiľ, mail: janykfil@gmail.com  

Časový program:
sobota

  • do 9:30 úprava párových disciplín
  • 9:45 losovanie
  • 10:00 zahájenie
nedeľa
  • 9:00 semifinále dvojhier a finálové zápasy

Občerstvenie: pri telocvični je zabezpečený bufet s teplým jedlom a občerstvením

Upozornenie: hráči, rozhodcovia a funkcionári sa zúčastňujú na súťažiach SZBe na vlastné riziko a zodpovedajú sami za svoj zdravotný stav; SZBe ani organizátor súťaže nezodpovedajú za úrazy a zmeny zdravotného stavu účastníkov súťaží SZBe

 

Košice, 13.11.2019
Vladimír Turlík
Lokomotíva Košice

18. 11. 2019