december 2019
po ut st št pi so ne
           
1
2
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Víťazmi tipovacej súťaže L.Telehaničová a P.Maďar

V rámci záverečného kola slovenskej extraligy ste si spolu s nami mohli zatipovať, ako asi dopadnú jednotlivé duely play-off, a aké bude teda konečné poradie extraligy.


Všetci, až na dvoch účastníkov, sa trafili do prvého miesta, a verili obhajcom z košického tímu AGB ekoservis Košice. Väčšine z tipujúcich ale Ilavčania prekazili plány, pretože práve bratislavské Spoje mali podľa Vás obsadiť druhú priečku. Tímu Sokol llava verili len dvaja fanúšikovia.

Komplikácie ale nastali aj v ďalšom poradí. CEVA Trenčín sa z Vášho pomyselného štvrtého či piateho miesta, kam ju väčšina radila, prehupla až na konečnú šiestu priečku. Merkury Broker Košice sa u tipujúcich nachádzali na šiestej pozícii, no reálne vybojovali piate miesto. Košická Lokomotíva obsadila štvrtú priečku.

A práve preto, že ani jednému z Vás sa nepodarilo správne uhádnuť kompletné poradie, tipujúcich sme rozdelili na mužskú a ženskú časť, a opäť sme spomedzi Vás vyžrebovali dvoch šťastlivcov. Prvým z nich sa stal Peter Maďar, tou druhou Lenka Telehaničová. Gratulujeme!

Víťazov budeme kontaktovať e-mailom.

28. 11. 2019