august 2020
po ut st št pi so ne
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Prihlášky družstiev do Extraligy, II., III. a IV.ligy.

ŠTK SZBe oznamuje, že termín na podanie prihlášok do jednotlivých súťaží je do 20.1.2020.



Prihlášky je potrebné zaslať na emailovú adresu príslušného riadiaceho súťaže.

  • Extraliga - Richard Bálint (riso.balint@gmail.com). Kluby s právom účasti: Lokomotíva Košice A, Spoje Bratislava, Sokol Ilava, KPŠ Košice A, Lokomotíva Košice B, KPŠ Košice B, DBK Bratislava (postupujúci z II. ligy Západ) a KBŠ Dolný Kubín (postupujúci z II. ligy Východ). Klub CEVA Trenčín sa vzdal práva štartu v Extralige a dobrovoľne zostupuje do II.ligy Západ.

  • II. liga Východ - Vladimír Turlík (vladoturlik@gmail.com). Kluby s právom účasti: PBA Prešov, KBC Košice, KPŠ Košice C, Victory Trebišov, VEVA Huncovce A a BK Sabinov (postupujúci z III. ligy Východ).

  • II. liga Západ - Filip Guldan (filip.guldan@socpoist.sk). Kluby s právom štartu: CEVA Trenčín (zostupujúci z Extraligy), BK MI Trenčín, BKR Púchov, RODON Klenovec, AŠK Fénix Bratislava, AC UNIZA Žilina, MBK PE Malinovo, Spoje Bratislava C (postupujúci z III. ligy Západ). 

  • III. liga Východ - Vladimír Turlík (vladoturlik@gmail.com). Kluby s právom štartu: KGB Rožňava A (zostupujúci z II. ligy Východ), BKT Trebišov, VEVA Huncovce B, KGB Rožňava B, BC Liptovský Mikuláš, MŠK Slavoj Spišská Belá + všetky prihlásené družstvá klubov zaradených do oblasti SR Východ.

  • III. liga Západ - Juraj Piovarči (piovarci.juraj@gmail.com). Kluby s právom štartu: Lokomotíva Banská Bystrica (zostupujúci z II. ligy Západ), CEVA Trenčín C, AŠK Fénix Bratislava B, Spoje Bratislava B, BK MI Trenčín B, Sokol Ilava B, DBK Bratislava B, Kyklop BC Martin, 1. PBK Jakarta Bratislava a BARBAR Skalica (obidvaja postupujúci zo IV. ligy Západ).

  • IV. liga Západ - Marek Horník (m.hornik@azet.sk). Kluby s právom štartu: Koliba Bratislava, HK Filozof Bratislava (obidve zostupujúce z III. ligy Západ), Lokomotíva Bánov, DUKLA Banská Bystrica, CEVA Trenčín E, ŠK BENNI Nitra, BKR Púchov B, AŠK Fénix Bratislava C, BPR Bratislava, MBK PE Malinovo B, SC Pohoda Trnava, BK Šamorín, Spoje Bratislava D, AC UNIZA Žilina B, CEVA Trenčín D, RSL Bratislava, BK FORZA Pezinok, Kyklop BC Martin B, MBK PE Malinovo C, HK Filozof Bratislava E, Sokol Ilava C, B-klub Pezinok, GYPY Piešťany, DBK Bratislava C + všetky prihlásené družstvá klubov zaradených do oblasti SR Západ.

 

Richard Bálint
predseda ŠTK SZBe

 

3. 1. 2020