Ukraine Open: Štvrťfinále bez boja

31. 1. 2022
Milan Dratva, Martina Repiská a Katarína Vargová štartovali počas uplynulých dní na International Challenge podujatí v Kyjeve. A ako sa im darilo?

Milan si v prvom kole hlavnej súťaže poradil s maďarským reprezentantom Gergom Pytelom dva nula na sety. V druhom kole mu ale cestu skrížil malajzijský hráč Lee Shun Yang, s ktorým Slovák držal krok počas prvého setu, no v druhom to už nezvládol. Po výsledku 16:21, 7:21 sa s turnajom rozlúčil.

V dvojhre žien zaznamenala víťazný zápas Katka, ktorá prešla prvým kolom cez domácu Yanu Sobko po setoch 21:15, 21:18. Druhé kolo ale mala podobné ako Milan, keď narazila na siedmu nasadenú Američanku Jennie Gai. Výsledok 13:21, 3:21 v prospech súperky a rýchly koniec pre Katku.

Cez prvé kolo hlavnej súťaže neprešla jedine Martina, ktorá ako piata hráčka turnaja stroskotala na rakete Izraelčanky Heli Neiman.

Katka s Martinou nastúpili aj v štvorhre, a po viacerých odhláškach sa z prvého kola dostali bez boja priamo do štvrťfinále. Tam sa ich cesta ale aj skončila. V úvodnom zápase neprešli cez nemecké duo Stine Kuespert/Emma Moszcynski. Nemky sa však nakoniec stali celkovými víťazkami turnaja.

FOTO: BadmintonPhoto

Výsledky

PARTNERI

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si Informácie o spracúvaní osobných údajov