Denmark Masters: Schulz opäť nezdolaná

12. 6. 2022
Ani Milan Dratva, ani Martina Repiská sa v pavúkoch International Challenge podujatia v Dánsku nedokázali predrať do ďalších kôl.

Milan si zahral kvalifikáciu, v ktorej bol jeho súperom domáci hráč Jonas Jaeger. Slovák ako favorit stretnutia uchopil zápas v prvom sete pevne do svojich rúk, no jeho súper zbrane len tak nezložil. Po skoro hodine strávenej na kurte a výsledku 21:12, 12:21, 19:21 odchádzal Milan z kurtu ako porazený a svoju turnajovú účasť ukončil.

Martina svoje turnajové pôsobenie ako nasadená hráčka chcela predĺžiť, no súperka, s ktorou vo vzájomnej zápasovej bilancii prehrávala 1:0, skóre ešte navýšila. Duel s Amalie Schulz podľa ich predošlého stretu napovedal, že výhra sa bude rodiť naozaj ťažko, avšak Dánka tentoraz ani na okamih nezaváhala. Na výhru so skóre 21:13, 21:12 jej stačilo stráviť na kurte 26-minút.