TEM U17 a Youth International 2023

1. 9. 2023
Najbližší plán pre niektorých Slovákov? Medzinárodný turnaj v kategórii do 17 rokov v Mirne a mládežnícke turnaje v kategóriách U11, U13 a U15 v slovinskom Mokronogu, ktoré sú na programe 1.-3.septembra.

TEM U17 International 2023

Na 29.ročníku TEM U17 International 2023 budú štartovať reprezentanti oddielov BKK Sliač (Andrej Suchý), BKR Púchov (Lucia Šebová) a Spoje Bratislava (Lenka Čiamporová, Paulína Katreniaková, Richard Kuzica, Viktor Matz, Lucia Mišunová a Linda Zjavková).

Hráči sa predvedú v 64-kových pavúkoch dvojhier, v 32-kových pavúkoch štvorhry dievčat a mixu, ako aj v 16-kovom pavúku štvorhry chlapcov.

Výsledky

TEM Mirna Youth International 2023

Mládežnícky turnaj a zastúpenie oddielov CEVA Trenčín (Ella Eliášková, Charlotta Hálová, David Antonio Kozinka, Martin Mathias Kozinka), BKR Púchov (Adam Gabrhel, Jakub Gabrhel, Liliana Šarlayová, Sára Šarlayová, Lucia Skorkovská, Aneta Tekeľová), Spoje Bratislava (Oliver Matz) a AS Trenčín (Júlia Vojtíšková).

Zastúpenie budeme mať vo všetkých kategóriách a bude určite zaujímavé sledovať ako sa v dvojhrách hráči popasujú so svojimi súpermi v skupinách, a či sa im podarí postúpiť aj ďalej do vyraďovacích súbojov.

Výsledky

Držte palce!

PARTNERI

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si Informácie o spracúvaní osobných údajov