október 2018
po ut st št pi so ne
1
15
22
29
       
             

Zahrajte si hru Badminton Manager

  18. 10. 2016
Staňte sa profesionálnym virtuálnym bedmintonovým manažérom! Badminton Europe totiž prichádza s druhou edíciou online hry Badminton Manager, v ktorej si môžete vyskúšať svoje „tipérske“ schopnosti.

Princíp hry je veľmi jednoduchý, pretože je založený na reálnych výsledkoch svetových turnajov. Celá hra má vo svojej podstate deväť kôl, pričom to prvé štartuje turnajmi YONEX French Open Superseries (25.-30.október) a 41st YONEX Hungarian International (27.-30.október). Záverečné kolo a posledný turnaj budú Majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia 25.-30.apríla 2017.

Každý nový manažér získa po nainštalovaní aplikácie na svoje konto sumu 1 000 000 EUR, za ktoré môže do svojho tímu nakúpiť hráčov. Družstvo tvoria štyria singlisti, teda dvaja muži a dve ženy a jeden pár pre štvorhru mužov, ako aj štvorhru žien a mix.

Na výber máte množstvo hráčov, medzi ktorými samozrejme nechýbajú hviezdy svetového charakteru ako Lee Chong Wei, Chen Long, Lin Dan, Carolina Marin a ďalší... Každý z hráčov má však svoju hodnotu, ktorá vyjadruje jeho aktuálnu formu, výsledky a postavenie vo svetovom rebríčku.

Po každom kole sa hráči na základe výsledkov posunú hore alebo dolu a víťazom sa v konečnej fáze stane manažér, ktorého hodnota tímu bude najvyššia.

Mobilná aplikácia je určená pre systémy Android a IOS. Pamätajte, že do hry sa môže zapojiť každý. Preto neváhajte a otestujte svoje bedmintonové vedomosti, ktoré môžete pretaviť do tejto nenáročnej online hry. Držíme palce.

Viac o Badminton Manager App si môžete prečítať aj v článku BEC – TU.

Stiahnuť cez AppStore

Stiahnuť cez GooglePlay