marec 2019
po ut st št pi so ne
       
4
11
18
25
             

V Košiciach prebehlo školenie a skúšky vrchných rozhodcov

  16. 2. 2018
10.februára sa v Košiciach uskutočnilo školenie a skúšky vrchných rozhodcov, po ktorom na zoznam rozhodcov SZBe pribudlo osem nových mien.

Pod dohľadom skúseného Filipa Guldana prebehlo v Košiciach školenie, ktorého sa zúčastnili Tomáš Dratva, Bohunil Kašela, Katarína Šariščanová, Ladislav Koribský, Eva Mária Monošiová, Jozef Hanuliak, Dominika Briľaková a Martin Mikuľák.

 

Viac už náš školiteľ Filip Guldan.

 

„Dňa 10.2.2018 sa v Košiciach v športovej hale Cassovia badminton spot v čase od 10,00 do 15,00 uskutočnilo školenie a skúšky vrchných rozhodcov, ktoré som viedol. Školenia sa zúčastnilo 8 uchádzačov. Vedomosti a schopnosti účastníkov som ohodnotil v skúškach. Všetci účastníci skúšky úspešne zložili.“

 

„Program školenia bol nasledovný:

1. Pravidlá bedmintonu, Súťažný poriadok a Rozpis súťaží - vysvetlenie nejasností

2. Prebratie jednotlivých bodov postupu pri losovaní

3. Najdôležitejšie zásady pri vedení súťaže družstiev, používanie ligového softvéru

4. Vykonanie skúšobných testov

5. Tournament Software - softvér pre automatické losovanie súťaží cez počítač a tiež pre riadenie turnaja a automatické zverejňovanie výsledkov na internete - ako ho používať.“

 

Po Košiciach však bude nasledovať ešte jedno školenie, ktoré je na programe 25.februára v Bratislave. V prípade, že sa školenia chcete zúčastniť, stále máte možnosť. Stačí vyplniť prihlasovací formulár.

Viac informácií TU.