október 2018
po ut st št pi so ne
1
15
22
29
       
             

IV Jamaica International 2018

  28. 2. 2018
Úradujúci majstri Slovenska, Milan Dratva a Martina Repiská sa 27.2.-4.3.2018 predstavia na International Series podujatí v jamajskom Kingstone, a aj vďaka Instagramu Slovenského zväzu bedmintonu s nimi môžete byť pritom!

Naši úradujúci majstri si totiž pre Vás pripravili prekvapenie, pretože sa rozhodli, že Vás osobne prevedú svojim turnajovým dňom a celým programom, ktorý absolvujú. Určite sa máte na čo tešiť, zajtrajší deň bude patriť Milanovi, takže ak fungujete na Instagrame, nájdite si Slovenský zväz bedmintonu a strávte s nami resp. s Milanom jeho turnajový deň.

Na podujatie s celkovou dotáciou 10 000 USD sa prihlásilo 122 hráčov z 18 krajín (Barbados, Belgicko, Brazília, Česko, Dánsko, Dominikánska republika, India, Jamajka, Kanada, Kuba, Panama, Peru, Rakúsko, Slovensko, Surinam, Taliansko, Trinidad a Tobago, USA).

V Kingstone budú vo dvojhrách nasadenými jednotkami Talian Rosario Maddaloni a Peruánka Daniela Macias. Vo všetkých ďalších disciplínach patrí číslo jeden reprezentantom z Peru. V mužskej štvorhre sú číslom jeden Jose Guevara/Daniel La Torre Regal, vo štvorhre žien patrí číslo jeden dvojici Daniela Macias/Danica Nishimura a v mixe sú číslom jeden Daniel La Torre Regal/Danica Nishimura (PER)

Slovenskí reprezentanti sa predstavia vo dvojhrách a následne spoločne v mixe. Martine pritom vo dvojhre patrí číslo dva, a určite sa od nej očakáva skvelé umiestnenie. Jej súperkou v prvom kole dvojhry bude Sabrina Scott z Barbadosu. Na Milana čaká v prvom kole dvojhry Čech Filip Budzel. V mixe sa naša dvojica predstaví taktiež v prvom kole. Milan s Martou si sily zmerajú s kubánskym párom Osleni Gurerro/Yeily Mari Ortiz Rodriguez.

„Na Jamajku sme prileteli včera vo večerných hodinách, čo nám snáď pomôže vyhnúť sa jetlagu. Dnes sme už po tréningu a chystáme sa na míting ohľadne turnaja. Obidvaja sa na turnaj tešíme, nastupujeme zajtra v zápasoch hlavnej súťaze. Držte nám palce a my držíme palce našim spoluhráčom na Slovak Open!“ Milan a Marta

 

Kompletné vylosovanie nájdete TU.

MS: Milan Dratva (SVK) – Filip Budzel (CZE) 21:11, 21:15

WS: Martina Repiská /2/ (SVK) – Sabrina Scott (BAR) 21:10, 21:2

XD: Milan Dratva/Martina Repiská (SVK) – Osleni Gurerro/Yeily Mari Ortiz Rodriguez (CUB) 21:15, 19:21, 19:21