november 2018
po ut st št pi so ne
     
19
   
             

Zoznam postupujúcich na M SR v mládežníckych kategóriách

  7. 11. 2018
ŠTK SZBe na základe rebríčkov vydaných k 1.11.2018 zverejnila zoznam postupujúcich hráčov a hráčok na Majstrovstvá Slovenska v mládežníckych kategóriách. Na M SR v kategóriách U11-U19 postupujú hráči podľa osobitného predpisu Rozpisu súťaží pre sezónu 2018, článku VIII. Rozpis Majstrovstiev SR jednotlivcov U11-U19, bodu A a bodu B.

Zoznam hráčov nominovaných na Majstrovstvá Slovenska v sezóne 2018

 

 Postupujúci na M SR U11 (24+24):

  • chlapci: Suchý Andrej, Diro Tadeáš, Pokorný Ronald, Kozlok Michal, Staňo Michal, Pavlovič Viktor, Matz Oliver, Výboch Lukáš, Potoma Marek, Brodziansky Mário, Matejčík Matej, Kučečka Florian Eman, Drobul Matej, Skurčák Gregor, Köröš Boris, Džobanik Michal, Hrčkuľák Andrej, Nemec Dávid, Bučko Michal, Semko Viliam, Michalka Jakub, Fodor Samuel, Macek Andrej, Bogáň Hugo
  • dievčatá: Fischer Kristína, Bieleschová Ela, Žiačiková Emma, Lachová Adelka, Suchá Sarah Antónia, Sopková Kvetoslava, Sárená Eva, Klačanská Lívia, Osadská Vanessa, Hálová Charlottka, Szováková Dominika, Matejčíková Ema, Flochová Dáša, Eliášková Ella, Zacharová Nikola, Chylová Adriána,  Švachová Melánia, Kederová Katarína, Budovcová Lívia, Varhaníková Karolína, Bérešová Nella, Kubíková Lucia, Argalášová Dominika, Krestová Kristína


Postupujúci na M SR U13 (24+24) 

  • chlapci: Suchý Andrej, Srnec Adam, Ondrejčák Gregor, Šlosár Samuel, András Dominik, Poláček Matúš, Diro Tadeáš, Hajdu Erik, Petrovič Andrej, Palkoci Andrej, Štefánik Matúš, Mikuľák Oliver, Svoreň Matej, Zaťko Max, Vetrák Miroslav, Fischer Krištof, Maruščák Peter, Marek Juraj, Novysedlák Oliver, Poláček Viktor, Pokorný Ronald, Bielesch Ivan, Bučko Adam, Jeňo Tomáš
  • dievčatá: Ivanovičová Johanka, Kyselicová Lea, Klačanská Ella, Václavíková Petronela, Holubová Nina, Žiačiková Emma, Pastulová Alexandra, Vojtíšková Ela, Pokorná Ella, Vašatová Lucia, Baumannová Emma, Meravá Muráriková Barbora, Šillingová Sofia, Klačanská Lívia, Fischer Kristína, Kederová Tereza, Kováčová Katarína, Vašatová Hana, Goldiánová Karin, Volšíková Hana, Muránska Patrícia, Halás Megan, Suchá Sarah Antónia, Sopková Kvetoslava

 

Postupujúci na M SR U15 (24+24) 

  • chlapci: Suchý Simeon, Kadlec Sebastián, Gunda Timon, Pavlík Richard, Polák Patrik, Ház Milan, Suchý Andrej, Petrovič Peter, Páleš Stanislav, Turek Andrej, András Patrik, Dzurňák Ján, Ondrejčák Gregor, Mitocha Jozef, Závodský Matúš, Duleba Alex, Gabrhel Martin, Pavlovič Adam, Šlosár Samuel, Plevák Matej, Vojtek Lukáš, Streharski Viktor, Vranský Samuel, Mikuľák Oliver
  • dievčatá: Slosiariková Sofia, Telehaničová Michaela, Výbochová Lea, Kadlecová Olívia, Ivanovičová Johanka, Stašková Ester, Mrázová Tamara, Slobodová Natália, Michalková Nina Milada, Bajusová Alexandra, Lázárová Natália, Michalková Timea, Zaťková Lýdia, Skybová Anna, Holienčíková Ninka, Skorkovská Lea, Klačanská Ella, Bogušová Dušana, Kováčová Rebeka, Kozloková Iveta, Haldová Katarína, Václavíková Petronela, Pastulová Alexandra, Šucová Katarína


Postupujúci na M SR U17 (24+24) 

  • chlapci: Antoška Andrej, Papánek Patrik, Suchý Simeon, Čiško Jaroslav, Dubecký Peter, Karpják Boris, Kadlec Sebastián, Radoczi Peter, Kudláč Lukáš, Huppert Peter, Borčík Dominik, Diro Ľuboslav, Ivanko Daniel, Gunda Timon, Uher Šimon, Kurhajec Michal, Polák Patrik, Butaš Dávid, Pavlík Richard, Kajda Alex, Ház Milan, Slosiarik Samuel, Mikuľák Filip, Turek Andrej
  • dievčatá: Tomčová Natália, Slosiariková Sofia, Telehaničová Michaela, Chmurovičová Júlia, Výbochová Lea, Hlavačková Zina, Kesslerová Veronika, Slatinská Zdenka, Stieranková Kristína, Comová Romana, Kučová Terézia, Kadlecová Olívia, Ostricová Michaela, Štroffeková Dáša, Bálintová Alžbeta, Streharski Simona, Hríbiková Lucia, Slobodová Natália, Szováková Kamilla, Michalková Nina Milada, Macáková Michaela, Širáková Rebeka, Bajusová Alexandra, Skorkovská Lea

 

Postupujúci na M SR U19 (24+24)

  • chlapci: Antoška Andrej, Horák Jakub, Kováč Peter, Chudíc Alex, Turcsányi Viliam, Papánek Patrik, Nečeda Samuel, Mravec Benjamín, Širák Radoslav, Bartoš Erik, Suchý Simeon, Karpják Boris, Kianička Michal, Dubecký Peter, Sabovčík Róbert, Huppert Peter, Timko Tomáš, Móder Daniel, Kadlec Sebastián, Dzurňák Daniel, Vrbinský Martin, Čiško Jaroslav, Radoczi Peter, Filčák Jakub
  • dievčatá: Remeňová Alexandra, Peruňská Alžbeta, Tarcalová Mia, Csonková Katarína, Telehaničová Michaela, Slosiariková Sofia, Tomčová Natália, Prostináková Tamara, Foltánová Martina, Vojteková Lucia, Chmurovičová Júlia, Brnáková Emma, Kesslerová Veronika, Palčeková Klára, Žiaková Viktória, Bálintová Frederika, Hlavačková Zina, Ostricová Michaela, Kadlecová Olívia, Slatinská Zdenka, Bálintová Alžbeta, Streharski Simona, Širáková Rebeka, Kučová Terézia