marec 2019
po ut st št pi so ne
       
4
11
18
25
             

Vedúci nezabudnite na prihlášky družstiev do Extraligy, II., III. a IV.ligy !!!

  11. 1. 2019
ŠTK SZBe oznamuje, že termín na podanie prihlášok do jednotlivých súťaží je do 13.1.2019.

Prihlášky je potrebné zaslať na emailovú adresu príslušného riadiaceho súťaže.


  • Extraliga - Richard Bálint (riso.balint@gmail.com). Kluby s právom účasti: Lokomotíva Košice A, Spoje Bratislava, Sokol Ilava, KPŠ Košice A, Lokomotíva Košice B, CEVA Trenčín, KPŠ Košice B (postupujúci z II. ligy), klub AS Trenčín sa vzdal práva štartu v súťažiach dospelých.


  • II. liga Východ - Vladimír Turlík (vladoturlik@gmail.com). Kluby s právom účasti: Victory Trebišov, KGB Rožňava A, KBŠ Dolný Kubín, PBA Prešov, KBC Košice, KPŠ Košice C, VEVA Huncovce A, BKT Trebišov (postupujúci z III. ligy Východ).


  • II. liga Západ - Filip Guldan (filip.guldan@socpoist.sk). Kluby s právom štartu: BK MI Trenčín, RODON Klenovec, DBK Bratislava, BKR Púchov, Lokomotíva Banská Bystrica, MBK PE Malinovo, AŠK Fénix Bratislava (zostupujúci z Extraligy), AC UNIZA Žilina (postupujúci z III. ligy Západ). 


  • III. liga Východ - Vladimír Turlík (vladoturlik@gmail.com). Kluby s právom štartu: KGB Rožňava B, BK Sabinov, VEVA Huncovce B, BC Liptovský Mikuláš, MŠK Slavoj Spišská Belá, BFA Poprad + všetky prihlásené družstvá klubov zaradených do oblasti SR Východ.


  • III. liga Západ - Juraj Piovarči (piovarci.juraj@gmail.com). Kluby s právom štartu: CEVA Trenčín C, BK MI Trenčín B, AŠK Fénix Bratislava B, Spoje Bratislava B, Sokol Ilava B, Kyklop BC Martin, ŠKB Koliba Bratislava, HK Filozof Bratislava (obidvaja zostupujúci z II. ligy Západ), DBK Bratislava B, Spoje Bratislava C (obidvaja postupujúci zo IV. ligy Západ).


  • IV. liga Západ - Marek Horník (m.hornik@azet.sk). Kluby s právom štartu: Lokomotíva Bánov A, BK Šamorín, CEVA Trenčín E, ŠK BENNI Nitra, BKR Púchov B, RSL Bratislava, Fénix Bratislava C, Sokol Ilava C, MBK PE Malinovo B, HK Filozof Bratislava E, Kyklop BC Martin B, A team Nové Zámky, CEVA Trenčín D, SC Pohoda Trnava, DBK Bratislava C, MBK PE Malinovo C, BK Šurany, Lokomotíva Bánov B, BARBAR Skalica, Lokomotíva Banská Bystrica B, HK Filozof Bratislava B (všetky 3 zostupujúce z III. ligy Západ) + všetky prihlásené družstvá klubov zaradených do oblasti SR Západ.

Richard Bálint
predseda ŠTK SZBe