máj 2019
po ut st št pi so ne
   
13
14
27
28
   
             

VICTOR Polish U17 International 2019

  14. 3. 2019
15.-17.marca sa trinásť Slovákov predstaví na medzinárodnom podujatí VICTOR Polish U17 International v poľskej Pszczyne. V akcii uvidíme zverencov reprezentačného trénera Jána Fiľa, no aj hráčov z oddielu Lokomotíva Košice.

Do Poľska sa prihlásilo 220 hráčov zo 16-tich krajín (Anglicko, Belgicko, Česko, Estónsko, Chorvátsko, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Slovensko, Srbsko, Španielsko, Turecko, Wales).

Zo Slovenska, ako reprezentanti, do bojov zasiahnu Sebastián Kadlec, Simeon Suchý, Boris Karpják, Lukáš Kudláč, Peter Radoczi, Timon Gunda, Sofia Slosiariková, Natália Tomčová, Júlia Chmurovičová a Olívia Kadlecová. Okrem nich sa ale v Pszczyne predstavia aj Milan Ház, Daniel Ivanko a Patrik Polák, ktorí budú hájiť farby oddielu Lokomotíva Košice.

Na turnaji, kde sa v dvojhrách ako aj v mixe odohrajú 64-kové pavúky, a v štvorhrách 32-kové, budú nasadenými jednotkami Srb Sergej Lukic, ktorí spolu s Mihajlom Tomicom bude na pozícii jednotky aj v štvorhre chlapcov, Angličanka Lisa Curtin, Češky Marie Ružičková/Ema Staňková a Španieli Jacobo Fernandez/Lucia Rodriguez.

Slovákov čaká množstvo duelov, v ktorých nastúpia proti známym ale aj neznámym súperom, a my sa budeme tešiť na ich výkony, a samozrejme budeme veriť, že v pavúkoch dokráčajú čo najďalej.

Kompletné vylosovanie TU

XD 1.kolo: Sebastián Kadlec/Olívia Kadlecová (SVK) – Davis Strazdins/Anna Kupca (LAT)

XD 1.kolo: Simeon Suchý/Sofia Slosiariková (SVK) – Mateusz Golas/Julia Wojcik (POL)

XD 2.kolo: Boris Karpják/Júlia Chmurovičová (SVK) – víťazi zápasu: Tamino Niedling/Lea Kamnitz (GER) – Vratislav Erhart/Ema Staňková (CZE)

XD 2.kolo: Peter Radoczi/Natália Tomčová (SVK) – víťazi zápasu: David Smutný/Lucie Metzová (CZE) – Justus Graumann/Hannah Berge (GER)

 

BS 1.kolo: Sebastián Kadlec /14/ (SVK) – Alens Zandovskis (LAT)

BS 1.kolo: Daniel Ivanko (SVK) – Arnav Patil (WAL)

BS 1.kolo: Lukáš Kudláč (SVK) – Armin Sarosi (AUT)

BS 1.kolo: Boris Karpják (SVK) – Maksymilian Danielak (POL)

BS 1.kolo: Peter Radoczi (SVK) -  Adam Vojtěch (CZE)

BS 1.kolo: Simeon Suchý /15/ (SVK) – Patriks Kandis (LAT)

 

GS 1.kolo: Natália Tomčová /14/ (SVK) – Julia Prokopczuk (POL)

GS 1.kolo: Júlia Chmurovičová /16/ (SVK) – Maria De La O Perez (ESP)

GS 1.kolo: Sofia Slosiariková /10/ (SVK) – Anastasiia Kosenchuk (POL)

GS 1.kolo: Olívia Kadlecová (SVK) – Joanna Podedworny /2/ (POL)

 

BD 1.kolo: Sebastián Kadlec/Simeon Suchý /8/ (SVK) – Justus Graumann/Kenneth Neumann (GER)

BD 1.kolo: Daniel Ivanko/Lukáš Kudláč (SVK) – Andrzej Niczyporuk/Mikolaj Szymanowski /4/ (POL)

BD 1.kolo: Boris Karpják/Peter Radoczi (SVK) – Carlos Iglesias/Marcos Rodriguez (ESP)

 

GD 1.kolo: Olívia Kadlecová/Sofia Slosiariková (SVK) – Julia Plawecka/Daria Zimnol /6/ (POL)

GD 1.kolo: Júlia Chmurovičová/Natália Tomčová /7/ (SVK) – Anna Maria Schneider/Emily Wu (AUT)