júl 2019
po ut st št pi so ne
1
15
       
             

Czech U17: 1.deň

  4. 4. 2019
Sledujte priebežné výsledky prvého hracieho dňa medzinárodného turnaja v Českom Krumlove, a držte palce slovenským hráčom, aby sa v nabitých pavúkoch posunuli čo najďalej.

Turnaj môžete sledovať aj naživo TU.

Výsledky TU.

XD 1.kolo: Sebastián Kadlec/Olívia Kadlecová (SVK) – Filip Antunović/Sunčica Sertić (CRO) 21:18, 21:19

XD 1.kolo: Peter Radoczi/Natália Tomčová (SVK) – Mikhail Kartashov/Elizaveta Baranova (RUS) 8:21, 17:21

XD 1.kolo: Simeon Suchý/Sofia Slosiariková (SVK) – Andrey Antropov/Ekaterina Kazantseva (RUS) 17:21, 19:21

XD 1.kolo: Boris Karpják/Júlia Chmurovičová (SVK) – Michal Szczypka/Julia Wojcik (POL) 23:21, 16:21, 21:18

XD 1.kolo: Timon Gunda/Lea Výbochová (SVK) – Daniel Furst/Daniela Johnová (CZE) 15:21, 11:21

GS 1.kolo: Michaela Telehaničová (SVK) – Ronja Hamm (GER) 21:14, 15:21, 21:16

GS 1.kolo: Olívia Kadlecová (SVK) – Iva Sulić (CRO) 18:21, 21:11, 21:6

GS 1.kolo: Júlia Chmurovičová (SVK) – Julia Piwowar (POL) 17:21, 21:18, 18:21

GS 1.kolo: Natália Tomčová /12/ (SVK) – Arta Predniece (LAT) 21:9, 21:5

GS 1.kolo: Sofia Slosiariková /9/ (SVK) – Veronika Veselá (CZE) 21:13, 23:25, 21:11

GS 1.kolo: Lea Výbochová (SVK) – Aya Ozgur /15/ (TUR) 12:21, 15:21

BS 1.kolo: Timon Gunda (SVK) – Yohan Barbieri (FRA) 7:21, 10:21

BS 1.kolo: Simeon Suchý /15/ (SVK) – Rannar Zirk (EST) 5:21, 12:21

BS 1.kolo: Daniel Ivanko (SVK) – Luka Črep (CRO) 21:14, 23:21

BS 1.kolo: Lukáš Kudláč (SVK)Vladislav Dobychkin /10/ (RUS) 16:21, 16:21

BS 1.kolo: Sebastián Kadlec /16/ (SVK) – Rouven Wulandoko (GER) 16:21, 21:11, 21:15

BS 1.kolo: Boris Karpják (SVK) – Andrzej Niczyporuk /6/ (POL) 15:21, 21:14, 21:23

BS 1.kolo: Peter Radoczi (SVK) – Robin Schmalz (EST) 21:17, 19:21, 21:9

GD 1.kolo: Júlia Chmurovičová/Natália Tomčová /7/ (SVK) – Katharina Rudert/Antonia Schaller (GER) 21:15, 21:17

GD 1.kolo: Michaela Telehaničová/Martina Ševčíková (SVK/CZE) – Sofiia Doroshenko/Mariia Golubeva /4/ (RUS) 13:21, 11:21

GD 1.kolo: Olívia Kadlecová/Sofia Slosiariková (SVK) – Leonie Schindler/Florentine Schoffski /5/ (GER) 8:21, 17:21

BD 1.kolo: Sebastián Kadlec/Simeon Suchý /6/ (SVK) – Jakub Diviš/Vratislav Erhart (CZE) 12:21, 12:21

BD 1.kolo: Boris Karpják/Peter Radoczi (SVK) – Oskar Mannik/Rannar Zirk (EST) 12:21, 18:21

BD 1.kolo: Daniel Ivanko/Lukáš Kudláč (SVK) – Idan Schneidman/Amir Shapira (ISR) 23:21, 21:19

 

XD 2.kolo: Sebastián Kadlec/Olívia Kadlecová (SVK) – Mikolaj Szymanowski/Anastasiia Kosenchuk /5/ (POL)

XD 2.kolo: Boris Karpják/Júlia Chmurovičová (SVK)  - Piotr Liszka/Anna Czuchra (POL)

GS 2.kolo: Michaela Telehaničová (SVK) - Mariia Golubeva /1/ (RUS)

GS 2.kolo: Olívia Kadlecová (SVK) - Aysegul Yemisen (TUR)

GS 2.kolo: Natália Tomčová /12/ (SVK) - Julia Plawecka (POL)

GS 2.kolo: Sofia Slosiariková /9/ (SVK) - Sandora Gohlich (GER)

BS 2.kolo: Daniel Ivanko (SVK) - Rannar Zirk (EST)

BS 2.kolo: Sebastián Kadlec /16/ (SVK) - Dawid Perkowski (POL)

BS 2.kolo: Peter Radoczi (SVK) - Vencel Meszaros (HUN)

GD 2.kolo: Júlia Chmurovičová/Natália Tomčová /7/ (SVK) -

BD 2.kolo: Daniel Ivanko/Lukáš Kudláč (SVK) -

 

Blížiace sa podujatia