Uzávierka prihlášok na MS veteránov 2019

Vážení záujemcovia o účasť na MS veteránov 2019, v prípade ak máte záujem štartovať na uvedenom podujatí, zašlite svoju prihlášku s uvedením mena, priezviska, dátumu narodenia, uvedenia vekovej kategórie a disciplín na mail sekretar@bedminton.sk najneskôr do nedele 16.6.!


Partnerov do párových disciplín je potrebné taktiež nahlásiť, nakoľko v softvéri BWF neexistuje možnosť „partner wanted“.

Ak máte záujem hrať párovú disciplínu so zahraničným hráčom, ktorého Vám po uzávierke prihlášok pridelí BWF vyplňte priložený formulár a taktiež ho zašlite najneskôr do nedele 16.6.

Na základe skutočnosti, že záujem je skutočne vysoký a v histórii sme takýto počet hráčov ešte nemali a účasť na tomto turnaji je obmedzená, museli sme pristúpiť ku kritériám výberu, v prípade, ak sa v jednej kategórii prihlási viac záujemcov.

Kritéria schválil na svojom zasadnutí Výkonný výbor a zohľadňujú výsledky M-SR veteránov 2019 a 2018, v prípade nerozhodnosti hráčov po uvedených výsledkoch použijeme ešte postavenie v aktuálnom rebríku dospelých.

S prihláškou zašlite zároveň scan stránky Vášho pasu, alebo OP v prípade, že nemáte pas, kde je Vaše meno a dátum narodenia. Súbor nazvite Vašim menom.

Vašu účasť na základe zaslanej prihlášky nepovažujte za konečnú, nakoľko sa stále môžu prihlásiť aj ďalší záujemcovia a budeme musieť použiť výberové kritéria. Všetko bude definitívne potvrdené po oficiálnej uzávierke BWF.

Pozvánku na turnaj nájdete na tomto linku

https://extranet.bwfbadminton.com/docs/events/3446/docs/WSC%202019%20_%20Invitation%20letter%20Final%20140219%20Approved.pdf

V prípade akýchkoľvek otázok, nás kedykoľvek kontaktujte.

Ďakujeme za spoluprácu.

Súbory na stiahnutie:
  1560278029.xls
11. 6. 2019