január 2019
po ut st št pi so ne
 
1
2
3
4
5
6
7
14
28
29
30
31
     
             

Čo nás čaká: „Február 2019“

Aký bude druhý mesiac sezóny, na čo všetko sa môžete tešiť a aké domáce či zahraničné turnaje nás neminú?


Všetko odštartuje prvý februárový víkend, počas ktorého sa v sobotu odohrá kvalifikačný turnaj v kategórii do trinásť rokov, a to v Klenovci. Na západe republiky, konkrétne v Bratislave je kvalifikácia naplánovaná na 9.február. Okrem toho je ale počas 2.feburára na programe aj úvodný celoslovenský turnaj juniorov, ktorý sa uskutoční na východe republiky v Košiciach.

Pokračovať budeme 7.-10.februára turnajom v Maďarsku. Na Hungarian Junior do Pécsu sa vypraví dvanásťčlenná posádka Slovákov, menovite Andrej Antoška, Jakub Horák, Peter Kováč, Patrik Papánek, Peter Radoczi, Viliam Turcsányi, Júlia Chmurovičová, Alexandra Remeňová, Mia Tarcalová, Lucia Vojteková, Natália Tomčová a Sofia Slosiariková.

Na domácej pôde je na programe (9.február) Grand Prix A turnaj v kategórii do pätnásť rokov, ktorý bude hostiť Banská Bystrica. 12.februára odštartujeme aj ďalší rok školení programu Začni s bedmintonom, kedy Michal Matejka projekt predstaví v Bytči.

13.-17.februára zavítame aj na Majstrovstvá Európy zmiešaných družstiev do Dánska a 16.februára sa v Bratislave bude konať celoslovenský turnaj v kategórii do trinásť rokov. V utorok, 19.februára budeme pokračovať školením programu Začni s bedmintonom, tentoraz pod taktovkou Mariána Šulka v Bratislave.

Na medzinárodnom turnaji vo Viedni sa 20.-23.februára o dobrý výsledok pokúsi slovenská reprezentantka Martina Repiská. Víkend, konkrétne sobota 23.február bude patriť Grand Prix A turnaju v kategórii do sedemnásť rokov v Ilave, ktorý zažije svoju dvojdňovú premiéru. Mesiac zakončíme najvýznamnejším podujatím organizovaným na Slovensku, turnajom FORZA Slovak Open, ktorý prebehne 27.2.-2.3  v športovej hale M-ŠPORT v Trenčíne.  

 

29. 1. 2019