júl 2019
po ut st št pi so ne
1
15
       
             

Juniori v svetovom rebríčku

K 4.júnu úraduje slovenský reprezentant Andrej Antoška v svetovom juniorskom rebríčku dvojhry na 42. mieste. A ako si počínajú ostatní?


Andrej, ktorý je našim najlepším juniorom okrem dvojhry zastáva spoločne s Jakubom Horákom aj výbornú 83. priečku v štvorhre, a 199. miesto v mixe. Jakubovi patrí v dvojhre 69. priečka a v mixe úradujú spolu s Miou Tarcalovou na 179. pozícií. Mii ako našej najlepšej juniorke patrí ďalej v rebríčku dvojhry 183. miesto a v štvorhre zastáva 218. priečku.

Alexandra Remeňová sa v mixe nachádza na 209. mieste, v štvorhre na 382. priečke a v dvojhra na 223. mieste. Lucii Vojtekovej patrí v štvorhre priečka číslo 202.. Z nastupujúcej generácie si dobre počína Sofia Slosiariková, ktorú by ste našli na 221. mieste v štvorhre a na 226. priečke v dvojhre. Natálii Tomčovej patrí 356. pozícia v štvorhre a 303. miesto v dvojhre. Patrik Papánek je momentálne spolu s Viliamom Turcsányim na 317. priečke v štvorhre a v dvojhre obýva pozíciu číslo 300.. Vilam je na tom v dvojhre lepšie, kde mu patrí miesto číslo 183..

Lídrom rebríčka je aj naďalej Kunlavut Vitidsarn z Thajska, Francúz Christo Popov sa nachádza na desiatom mieste. U dievčat na špici úraduje Phittayaporn Chaiwan z Thajska, Maďarke Vivien Sandorhazi patrí šiesta priečka. Číňan Wang Chang velí rebríčku štvorhry chlapcov, najlepším Európanom je Angličan William Jones na siedmom mieste. Indonézanka Febriana Dwipuji Kusuma je jednotkou v štvorhre dievčat, Turkyňa Bengisu Ercetin je na piatej pozícii. V mixe sa na čele nachádza Indonézan Leo Rolly Carnando, Francúzke Juliette Moinard patrí deviata priečka.

Kompletný rebríček TU.

6. 6. 2019