október 2019
po ut st št pi so ne
 
14
21
     
             

Slovak Junior: 1.deň

Koľko víťazných duelov zaznamenajú Slováci počas úvodného hracieho dňa medzinárodného juniorského turnaja v Trenčíne? Sledujte výsledky a držte palce!


Výsledky

FOTO: Alexander Bagdatev

XD 1.kolo: Jakub Horák/Mia Tarcalová (SVK) – Václav Palán/Nela Němcová (CZE) 21:17, 22:20

XD 1.kolo: Sebastián Kadlec/Olívia Kadlecová (SVK) – Lenny Sudarma/Sunčica Sertić (AUT/CRO) 21:15, 21:8

XD 1.kolo: Lukáš Kudláč/Simona Streharski (SVK) – Vít Kulíšek/Lucie Krpatová (CZE) 14:21, 10:21

XD 1.kolo: Peter Radoczi/Natália Tomčová (SVK) – Vselodod/Pchelintsev/Anna Khodyreva (RUS) 13:21, 19:21

XD 1.kolo: Andrej Antoška/Lucia Vojteková (SVK) – Szymon Maciag/Aleksandra Radziszewska (POL) 21:15, 21:19

XD 1.kolo: Simeon Suchý/Michaela Telehaničová (SVK) – Vasileios Rafail Kiosses/Gramamatoula Sotiriou (GRE) 21:17, 21:23, 24:22

BS 1.kolo: Jakub Horák /12/ (SVK) – Gregor Alič (SLO) 21:14, 21:17

BS 1.kolo: Andrej Antoška /4/ (SVK) – Adam Ehm (CZE) 21:9, 21:17

BS 1.kolo: Patrik Papánek (SVK) – Matthias Kicklitz /3/ (GER) 9:21, 8:21

GS 1.kolo: Natália Tomčová (SVK) – Tallulah Sharleen Van Coppenolle (CZE) 21:23, 5:21

GS 1.kolo: Júlia Chmurovičová (SVK) – Iva Sulić (SLO) 13:21, 17:21

GS 1.kolo: Michaela Telehaničová (SVK) – Laura Solis /7/ (ESP) 8:21, 15:21

GS 1.kolo: Dáša Štroffeková (SVK) – Carina Hartvig (DEN) 22:24, 13:21

GS 1.kolo: Viktória Žiaková (SVK) – Marija Sudimac /3/ (SRB) 6:21, 5:21

GS 1.kolo: Natália Slobodová (SVK) – Daria Rusina (RUS) 19:21, 20:22

GS 1.kolo: Lea Výbochová (SVK) – Kateřina Mikelová (CZE) 17:21, 8:21

GS 1.kolo: Olívia Kadlecová (SVK) – Grammatoula Sotiriou /4/ (GRE) 8:21, 13:21

GS 1.kolo: Simona Streharski (SVK) – Aleksandra Radziszewska (POL) 11:21, 7:21

BD 1.kolo: Boris Karpják/Peter Radoczi (SVK) - Alejandro De Pablo/Gabriel Fernandez (ESP) 18:21, 15:21

BD 1.kolo: Andrej Antoška/Jakub Horák /7/ (SVK) – Michal Morávek/Václav Palán (CZE) 21:10, 21:13

GD 1.kolo: Viktória Žiaková/Michaela Telehaničová (SVK) – Ira Martinuš/Inga Sadaić (CRO) walkover

GD 1.kolo: Mia Tarcalová/Lucia Vojteková (SVK) – Tamara Cvitkušić/Luna Šaban (CRO) 21:15, 21:9

GD 1.kolo: Júlia CHmurovičová/Natália Tomčová (SVK) – Karoline Pottendorfer/Emily Wu (AUT) walkover

GD 1.kolo: Olívia Kadlecová/Lea Výbochová (SVK) – Dominika Chojnacka/Marcelina Franczuk (POL) 12:21, 12:21

 


8. 11. 2019