november 2019
po ut st št pi so ne
       
4
11
25
 
             

OM U15: Petrovič, Dzurňák a Stašková s dvoma zlatými

Na oblastných majstrovstvách v kategórii do pätnásť rokov, ktoré sa 15.júna konali v Bratislave a Prešove, sa najviac darilo Petrovi Petrovičovi, Jánovi Dzurňákovi a Ester Staškovej. Všetci traja totiž dokázali zaknihovať víťazstvo v dvoch disciplínach.


OM Bratislava

Turnaja v Bratislave sa zúčastnilo 60 hráčov. Dvojhru chlapcov ovládol Peter Petrovič, ktorý ako nasadená jednotka zvíťazil na turnajovou štvorkou Matejom Plevákom. V dvojhre dievčat triumfovala druhá nasadená Johanka Ivanovičová nad deviatkou pavúka Luciou Vašatovou, ktorá dokázala vyradiť najvyššie nasadenú Ninu Miladu Michalkovú. Výhru v mixe si na konto pripísali Matúš Závodský/Ela Vojtíšková. V štvorhrách sa víťazmi stali Gregor Ondrejčák/Peter Petrovič a Natália Ďurčatová/Lea Skorkovská.

Výsledky TU.

OM Prešov

V Prešove sa zišlo celkovo 61 hráčov. Víťazmi dvojhier sa stali spomínaní  Ján Dzurňák a Ester Stašková. Ján si ako jednotka vo finále poradil s nasadenou dvojkou Matúšom Poláčekom a Esterbez väčších problémov porazila štvrtú nasadenú Natáliu Lázárovú. V štvorhre chlapcov triumfovali Matúš Poláček/Dominik András, v štvorhre dievčat zasa Anna Skybová/Ester Stašková. Víťazmi mixu sa stali Ján Dzurňák/Natália Lázárová.

Výsledky TU.

 FOTO: Róbert Staško

19. 6. 2019