Benin International 2019

Na západné pobrežie Afriky sa v rámci olympijskej kvalifikácie vydal Milan Dratva, ktorý skúsi šťastie na International Series podujatí Benin International 2019.


Na turnaj, ktorý sa koná 27.-30.júna sa prihlásilo 120 hráčov z 21 krajín (Austrália, Azerbajdžan, Benin, Česko, Egypt, Ghana, India, Irán, Jordánsko, Kongo, Maurícius, Nigéria, Pakistan, Peru, Pobrežie Slonoviny, Slovensko, Srí Lanka, Švajčiarsko, Taliansko, Togo, USA).

Číslom jeden v dvojhre mužov bude Ade Resky Dwicahyo z Azerbajdžanu, u žien Kate Foo Kune z Maurícia. V štvorhre mužov sú najvyššie nasadeným párom Anuoluwapo Juwon Opeyori/Godwin Olofua z Nigérie, v štvorhre žien sú to Peruánky Daniela Macias/Danica Nishimura. Číslom jeden v mixe sú Jordánci Bahedeen Ahmad Alshannik/Domou Amro.

Milan sa predstaví len v dvojhre, kde k nemu žreb pridelil nasadeného hráča.  Náš majster Slovenska sa nachádza v dolnej polovici pavúka a jeho súperom v prvom kole bude turnajová osmička z Nigérie Godwin Olofua, 176. hráč svetového rebríčka.

Kompletné vylosovanie TU.

27. 6. 2019