Italian International: Repiská skončila na rakete Jakobsen

18. 12. 2017
Slovenská reprezentantka Martina Repiská nedokázala na medzinárodnom turnaji v Miláne poraziť dánsku hráčku Julie Dawall Jakobsen, a s turnajom sa rozlúčila v prvom kole.

Martina v pavúku narazila hneď v prvom kole na dobre hrajúcu Dánku Jakobsen, ktorá už našu úradujúcu majsterku Slovenska dokázala predtým poraziť. Do stretnutia však Slovenka vstúpila s odhodlaním vrátiť súperke prehru, čo sa aj prejavilo na vyrovnanom skóre v prvom sete. Tesná prehra 20:22 ale nakoniec rozhodla o nasledujúcom priebehu zápasu. Jakobsen mala druhý set pevne vo svojich rukách, a nepripustila žiadne prekvapenie. Marta sa po výsledku 20:22 a 13:21 rozlúčila s turnajom v prvom kole.

Celkovými víťazmi YONEX Italian International 2017 sa stali Španiel Pablo Abian a Vietnamka Thuy Linh Nguyen vo dvojhrách, Holanďania Jelle Maas/Robin Tabeling vo štvorhre mužov, Rusky Ekaterina Bolotova/Alina Davletova a Angličania Ben Lane/Jessica Pugh v mixe.