december 2019
po ut st št pi so ne
           
1
2
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Slovak Youth U17: 2.deň

Druhý hrací deň a turnaja a opäť množstvo stretnutí, v ktorých nastúpia slovenskí reprezentanti. Dnešok je zároveň tým dňom, ktorý rozhodne o tom, či Slováci obsadia v jednotlivých disciplínach medailové pozície. Držte palce!


Výsledky

XD 1.kolo: Boris Karpják/Júlia Chmurovičová (SVK) – Jan Rázl/Kristína Kozempelová (CZE) 21:17, 15:21, 17:21

XD 1.kolo: Peter Radoczi/Natália Tomčová (SVK) – Andraž Pungartnik/Maja Koman (SLO) 21:10, 21:10

XD 1.kolo: Lukáš Kudláč/Simona Streharski (SVK) – Tomáš Matula/Valerie Žurková (CZE) 23:25, 15:21

XD 1.kolo: Simeon Suchý/Michaela Telehaničová (SVK) – Mateusz Podkowinski/Malgorzata Muszynska (POL) 21:12, 21:14

XD 1.kolo: Sebastián Kadlec/Olívia Kadlecová /4/ (SVK) – Jaka Perič Marovt/Lina Pipan (SLO) 21:11, 21:9

XD 1.kolo: Patrik Polák/Natália Slobodová (SVK) – Piotr Liszka/Anna Czuchra (POL) 14:21, 4:21

XD 2.kolo: Peter Radoczi/Natália Tomčová (SVK) – Patrik Míra/Antonina Marszalek (CZE/POL) 21:16, 21:10

BD 2.kolo: Hannes Bluhdorn/Šimon Petro (GER/SVK) – Igor Jasek/David Ling (POL/ENG) 13:21, 13:21

XD 2.kolo: Simeon Suchý/Michaela Telehaničová (SVK) - Sebastián Kadlec/Olívia Kadlecová /4/ (SVK) 19:21, 21:18, 21:14

BS 3.kolo: Lukáš Kudláč /9/ (SVK) – Maksymilian Danielak /2/ (POL) 15:21, 22:24

GS 3.kolo: Katarína Haldová (SVK) – Anastasiia Kosenchuk /3/ (POL) 9:21, 12:21

BS 3.kolo: Peter Radoczi /6/ (SVK) – Tomáš Patera (CZE) 13:21, 17:21

BS 3.kolo: Simeon Suchý /4/ (SVK) – Botond Francia /10/ (HUN) 21:16, 21:12

BS 3.kolo: Sebastián Kadlec /7/ (SVK) – Daniel Dvořák (CZE) 16:21, 21:15, 21:11

GS 3.kolo: Natália Tomčová /1/ (SVK) – Anja Jordan (SLO) 21:5, 17:21, 21:8

GS 3.kolo: Lea Výbochová (SVK) – Michaela Telehaničová (SVK) 16:21, 21:18, 21:13

GS 3.kolo: Olívia Kadlecová /7/ (SVK) – Julia Wojcik (POL) 21:17, 21:10

BD 2.kolo: Boris Karpják/Peter Radoczi /2/ (SVK) – Jonáš Hurtík/Pavel Maňásek (CZE) 21:18, 21:15

GD 2.kolo: Natália Slobodová/Simona Streharski (SVK) – Nikol Szabina Vetor/Tanya Tamara Vetor (HUN) 12:21, 9:21

BD 2.kolo: Sebastián Kadlec/Simeon Suchý /3/ (SVK) – Lukáš Kudláč/Peter Petrovič (SVK) 14:21, 21:14, 21:16

GD 2.kolo: Lea Skorkovská/Nina Milada Michalková (SVK) – Nika Bedič/Anja Jordan (SLO) 21:23, 14:21

GD 2.kolo: Júlia Chmurovičová/Natália Tomčová /2/ (SVK) – Martina Ševčíková/Klára Šilhavá (CZE) 18:21, 15:21

GD 2.kolo: Olívia Kadlecová/Lea Výbochová (SVK) – Lucie Metzová/Valerie Žurková (CZE) 21:17, 18:21, 21:17

XD štvrťfinále: Simeon Suchý/Michaela Telehaničová (SVK) – Kacper Gorniak/Martyna Kowalczyk (POL) 18:21, 21:14, 19:21

XD štvrťfinále: Peter Radoczi/Natália Tomčová (SVK) – Dawid Perkowski/Anastasiia Konenchuk /1/ (POL) 21:19, 14:21, 14:21

GS štvrťfinále: Olívia Kadlecová /7/ (SVK) – Nikol Szabina Vetor (HUN) 21:19, 14:21, 13:21

GS štvrťfinále: Natália Tomčová /1/ (SVK) – Lea Výbochová (SVK) 21:18, 21:11

BS štvrťfinále: Simeon Suchý /4/ (SVK) – Sebastián Kadlec /7/ (SVK) 23:21, 18:21, 17:21

BD štvrťfinále: Boris Karpják/Peter Radoczi /2/ (SVK) – Igor Jasek/David Lang (POL/ENG) 21:15, 24:22

BD štvrťfinále: Simeon Suchý/Sebastián Kadlec /3/ (SVK) – Kacper Gorniak/Piotr Heinke (POL) 17:21, 22:20, 7:21

GD štvrťfinále: Olívia Kadlecová/Lea Výbochová (SVK) – Kristína Kozempelová/Karolína Nachtmanová (CZE) 14:21, 17:21

 

16. 11. 2019